طراحی تخصصی وب سایت


خدمات طراحی سایت و سئو را به نویان پلاس سایت بسپارید.

شرکت نویان پلاس با بیش از ۷ سال فعالیت در حوزه طراحی سایت و سئو سایت اقدام به اجرا و راه‌اندازی پروژه‌های ریز و درشت بسیاری کرده است.

بسیاری از شرکت‌ها و نهادها بر آن شدند تا با استفاده از توانایی و تخصص آقای مهندس شایق و همکارانشان در حوزه‌ی تخصصی طراحی سایت و سئو، نسبت به بهبود کسب‌و‌کار خود و رشد هرچه بیشترشان اقدام کنند. از همین رو ما در این مقاله به تفضیل درباره خدمات شرکت نویان پلاس و کارهای ارزنده‌ای که این شرکت در بهبود شرایط کسب و کارهای اینترنتی و همچنین بازاریابی و بازار سازی حوزه دیجیتال انجام داده است، خواهیم پرداخت.

شرکت نویان پلاس در سه بخش مختلف اما مرتبط با یکدیگر، اقدام به خدمت‌رسانی به کسانی که خواهان افزایش راندمان کاری خود با بهره‌گیری از اهرم‌‌های فضای وب و اینترنت هستند، می‌کند. این سه بخش عبارت‌اند از:

  • طراحی سایت و سئو
  • تولید و بازاریابی محتوا
  • سئو سایت و افزایش ترافیک
طراحی تخصصی وب سایت

 طراحی سایت

در زمان‌های نه چندان دور و در سال‌هایی که فضای کسب و کارهای اینترنتی و به‌طور کلی فضای وب به‌ صورت کنونی دارای رونق نبود، بسیاری از شرکت‌ها به طرق گوناگون اقدام به تبلیغ و معرفی محصولات خود می‌کردند؛ که یکی از این اقدامات چاپ و توزیع بروشورها و کاتالوگ‌هایی بود که مشتریان را با توجه به نیاز آن‌ها هدف قرار می‌داد. اما با گذشت این سال‌ها و گسترش روش‌های نوین بازاریابی و بازارسازی و همچنین افزایش امکان دسترسی برای بسیاری از مردم کشور به اینترنت و به طبع خدمات مرتبط با آن، شرکت‌ها و اشخاص زیادی اقدام به طراحی سایت در رابطه با کار خود کردند تا بتوانند محصولات خود را در این فضا به فروش برسانند، یا از آن برای ارائه خدمات استفاده کنند یا حتی اقدام به پرسنال برندینگ کنند و خود را به‌عنوان متخصص در هر حوزه‌ای معرفی کنند.

اولین نکته‌ای که به ذهن بسیاری از شما خوانندگان عزیز می‌رسد این است که با اقدام به چنین کاری دیگر بازار هدف شما یک محله یا یک خیابان و حتی یک شهر نخواهد بود بلکه شما مشتریان بالقوه‌ای خواهید داشت؛ به وسعت یک استان، یک کشور یا حتی به وسعت جهان. از همین رو شما می‌توانید با از تخصصِ کارشناسان سایت نویان پلاس که در این حوزه سال‌ها فعالیت داشته و توانایی‌های خود را در این رابطه همواره به روز نگه داشته‌اند، استفاده کنید.

تولید و بازاریابی محتوا

شاید کمتر کسی این جمله را نشنیده باشد، که محتوا پادشاه است. تولید محتوا یکی از اصول و پایه‌های اصلی شرکت‌ها در ایجاد بازار هدف و ترغیب این بازار برای استفاده از محصولاتشان است. بازاریابی محتوا باید بر پایه‌ی یک استراتژی منسجم انجام شود تا به تولید محتوایی ارزشمند و بر پایه‌ی نیازهای هر شخص یا هر شرکت بیانجامد. از همین رو داشتن استراتژی در این امر بسیار مهم و کلیدی است. یکی از مواردی که اهل فن می‌دانند و به آن اشراف دارند، داشتن یک محتوای خوب بعد از طراحی سایت مناسب می‌تواند قدم بعدی در انجام کامل و منحصر‌به‌فرد شما در پیشبرد کارها و پروژه‌هایتان باشد.

ما در این اینجا از کلمه منحصر‌به‌فرد استفاده کردیم. بله درست است شرکت نویان پلاس با در اختیار داشتن مجرب ترین یا شاید نکته سنج ترین مطلب نویسان این حوزه، می‌تواند آنچه را که مشتریان این بخش از یک محتوای اصولی انتظار دارند بر آورده کند. از نکته‌هایی که ایشان نسبت به رعایت آن بسیار پافشاری می‌کنند، علاوه بر نوشتن یک مقاله با یک مقدمه یا اینترو خوب، یک بادی یا متن مناسب با رعایت کامل قوانین و اصول نگارشی و یک نتیجه‌گیری عالی در آخر؛ بر این نکته نیز واقف هستند که یک متن اصطلاحا گوگل پسند که همه‌ی الگوریتم‌ها این شرکت را رعایت کرده و اصول متن‌های حرفه‌ای را نیز در خود داشته باشد را به متقاضیان تولید محتوا تحویل بدهند.

طراحی تخصصی وب سایت

سئو سایت و افزایش ترافیک

در چند سال اخیر و شاید در یک دهه گذشته بسیاری از کسب و کارها و مشاغلی که در دنیای اینترنت به‌دنبال ایجاد بازار مناسب و متناسب با محصول خود هستند، بر این موضوع تأکید دارند که دیگر صرفا داشتن یک سایت که محصولاتشان را در آن به فروش برسانند، کافی نیست و باید در محیطی به رقابت بپردازند که در آن، روزها یا حتی ساعت‌ها می‌تواند در افزایش یا کاهش درآمد آن‌ها تأثیرگذار باشد. منظور از این محیط چیست؟ منظور از آن صفحه‌ی اول یا حتی نتایج جست و جوی اول، دوم یا سوم گوگل است. به همین منظور تیم تخصصی نویان پلاس با داشتن کارشناسانی مجرب و کاربلد در زمینه مشاوره سئو با به‌روز نگه داشتن اطلاعات خود درباره‌ی تمامی فاکتورها و الگوریتم‌هایی که گوگل دائما در حال تغییر آن‌ها است می‌توانند به شما و کسب و کارتان کمک‌های شایانی کنند.

به‌طور کلی شرکت  نویان پلاس با مدیریت مهندس شایق و با هدف ارائه خدمات سئو می‌تواند جدیدترین و به‌رروزترین اطلاعات را در این زمینه در اختیارتان بگذارد.

در صورت نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه سئوی سایت همین حالا با شماره ۰۹۱۲۴۴۹۵۶۳۸  آقای مهندس شایق تماس حاصل فرمایید.

طراحی تخصصی وب سایت
طراحی تخصصی وب سایت

مقالات

افزایش ترافیکتولید و بازاریابی محتواسئو تخصصی سایتطراحی تخصصی وب سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *