فروش فوری تخت بیمارستانی


[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-kdfuzdvu’ admin_preview_bg=”]

 فروش تخت بیمارستانی - تخت بیمارستانی خانگی

فروش فوری تخت بیمارستانی

تخت های بیمارستانی با توجه به نوع بیماری، مدت زمان مورد نیاز برای بستری شدن، سطح خدماتی که توسط بیمارستان ها ارائه می شوند، بر اساس طبقه بندی های کلی مثل تخت های برقی و مکانیکی، نوع مصرف تخت ها (خانگی یا بیمارستانی) و یا وزن بیمار در انواع مختلف تولید می شود. که کارشناسان ما بر اساس نیاز شما به شما بهترین گزینه را معرفی خواهند کرد. کاربرد های “تخت بیمارستانی“می تواند برای اتاق های عمل، ویزیت، نگهداری بیماران در بخش مراقبت های ویژه متفاوت باشد که این مهم ترین عامل در خرید یعنی توجه به نیاز شماست. فروش فوری تخت بیمارستانی

فروش انواع تخت های بیمارستانی

گروه مهندسی پزشکی اکبری تولید کننده تخت های بیمارستانی ، انواع تختهای الکترونیکی و تجهیزات پزشکی بوده و با داشتن بیش از ۳۰ سال سابقه تولید در عرصه تجهیزات بیمارستانی و هتلینگ کشور یکی از صاحب نامان به شمار می رود.

تولید و توزیع انواع تخت های بیمار (بیمارستانی و خانگی) فروش انواع تخت های بیمارستانی ،ماساژ، ویلچر

۰۹۳۹۰۴۰۴۸۶۷ / ۰۹۱۰۰۸۴۳۳۴۷

انواع تخت بیمارستانی

انواع تخت های مخصوص بیمار

  • تخت هاي بیمارستانی مکانیکی: یکی از ارزان ترین و ساده ترین تخت های بیمار مدل های مکانیکی آن هستند که برای تنظیم ارتفاع، سر و پای تخت باید به صورت دستی یا از اهرم آن کمک گرفت.
  • تخت های بیمارستاني نیمه الکترونیک: این نوع تخت ها همانطور که از نامش پیداست نیمی مکانیکی اند و نیمی الکترونیکی، بدین صورت که برای تنظیم تخت شما باید ارتفاع تخت را به صورت دستی تنظیم نمایید و قسمت سری و پای تخت را به صورت برقی قابل تنظیم می باشد.
  • تخت های بيمارستاني فول (الکترونیکی یا برقی): در این نوع از تخت ها تمام آپشن های تخت (تنظیم ارتفاع، سر و پای تخت) به صورت اتوماتیک قابل تنظیم می باشد. دارای ریموت کنترل می باشد که خود بیمار بدون نیاز به همراه می تواند هرگونه تغییر حالتی را اعمال کند بعضی از تخت های برقی دارای دکمه سی آرپی بر روی ریموت کنترلشان هستند که در مواقع ضروری که بیمار مورد انواع حمله قرار می گیرد تخت را به حالت افقی قرار داده تا عملیات احیا بر روی بیمار انجام شود

تخت معاینه و جراحی

با وجود طیف گسترده در جراحی های مختلف، تخت هایی مناسب برای این طیف طراحی و تولید شده است، با توجه به این مورد که بیمار در طول عمل جراحی روی این تخت ها قرار می گیرد، جهت دسترسی آسان تر به بخش های مختلف بدن و تسلط بیشتر پزشکان طراحی شده است.

تعدد روش ها برای جراحی وجود دارد که شامل، جراحی اطفال، جراحی قلب و عروق، جراحی مغز، جراحی چشم، ارتوپدی و… است.

با توجه به تعداد زیاد جراحی ها و شیوه های مختلف آنها می بایست تخت هایی متناسب با خصوصیات هر جراحی با در نظر گرفتن مواردی مانند نوع بیمار و… طراحی و ساخته شود.

تخت بیمار ارزان- تخت بیمار دست دوم

انواع تخت های بیمارستانی برقی یا الکترونیکی:

تخت های بیمارستانی فول بر مبنای زاویه ای که تخت از چند جهت ایجاد می کند که به اصطلاح شکست گفته می شود. به سه دسته ی کلی تقسیم می شوند. تعداد شکست های بیشتر به راحتی بیمار کمک می کند.

تخت های بیمارستانی تک شکن:

در این تخت ها به دلیل اینکه در آنها فقط زاویه سر تغییر می کند به این نام شناخته می شوند. جهت استفاده بیمارانی که مدت کوتاهی از تخت استفاده می کنند و احتیاجات اولیه ی بیمار مانند غذا خوردن ، مطالعه و دیدن تلویزیون تنظیم می گردد

تخت های بیمارستانی دو شکن:

در این تخت ها می توان تغییر در زاوه ی قسمت های سر و پای تخت ایجاد کرد. و برای بیمارانی که حرکات کمتری دارند اسایش بیشتری را فراهم میکند وهمچنین از تورم پا جلوگیری می کند

تخت های بیمارستانی سه شکن:

کامل ترین و بهترین نوع از تخت های بیمارستانی، تخت های سه شکن هستن به این علت که شما در این تخت ها می توانید علاوه بر سر و پای تخت زاویه قسمت میانی آنها (سر و پای تخت) را تغییر دهید. برای بیمارانی که مدت بیشتری نیاز به استراحت دارند و جراحی ارتوپدی انجام داده اند مناسب است زیرا این تخت امکان تغییر زاویه ی کمر و زانو در هنگام خواب یا بیداری را برای افراد فراهم می کند.

تخت سه شکن با تنظیم ارتفاع

برای افرادی که دارای قد کوتاه یا برای ماساژ ، فیزیوتراپی و جهت جلوگیری از زخم بستر پیشنهام می گردد

همچنین پرستار برای انجام کارهای درمانی بر روی بیمار میتواند ارتفاع تخت را تنظیم کند

فروشگاه تخت بیمار

تفاوت تختهای بیمارستانی یک شکن، دو شکن و سه شکن

تخت بیمار خانگی یک شکن فقط از قسمت سر بالا می آید

تخت بیمار دو شکن از قسمت سر و پاشنه پا بالا می آید

تخت بیمارستانی خانگی سه شکن از سر پاشنه پا و زانو بالا می آید

همچنین تختهای سه شکن دارای دو نوع با ارتفاع ثابت و ارتفاع قابل تنظیم عرضه میگردند

تختهای سه شکن برای مراقبت از بیمار بعد از شکستگی لگن و جراحی های خاص ارتوپدی مورد نیاز است

تختهای مناسب بیماران و سالمندان

ویژگی های یک تخت های بیمارستانی یا تخت بیمار

به دلیل راحتی استفاده از “تخت بیمارستانی” استفاده از این تخت ها در منازل نیز بسیار مرسوم شده است تا عزیزنان و بیماران ما در منزل خود نیز احساس راحتی کامل داشته باشند، تخت های بیمارستانی که در منزل استفاده می شوند می بایست دارای ویژگی های منحصر به فردی باشند که در این قسمت به برخی از این ویژگی های مهم برای تخت بیمارستانی می پردازیم:

  1. ارتفاع تخت بسیار مهم است، در انتخاب دقت بفرمایید که قسمت سری تخت و قسمت پایینی قابل تنظیم باشد تا بیمار احساس راحتی بیشتری داشته باشد.
  2. یکی از مهم ترین مواردی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است چک کردن ریلهای محافظ جانبی می باشد که به راحتی باز و بسته شوند.
  3. تخت تهیه شده می بایست دارای کنترل کنند های مناسب برای تنظیم اتوماتیک آپشن های تخت باشد.
  4. درصورتی که بیمار فردی سالخورده می باشد و بیشترین زمان در طول شبانه روز را بر روی تخت  سپری می کند بهترین پیشنهاد برای شما تخت های الکترونیکی سه شکن هست، در این تخت ها کنترل کامل بر روی نشستن، دراز کش و نیمه درازکش را برای شما محیا می کند.
  5. این نکته را در نظر بگیرید که بالا و پایین تخت نباید بیش از اندازه بلند باشد تا بیمار به راختی بتواند محیط پیرامون خود را مشاهده کند.
  6. زمانی که یک بیمار در طول شبانه روز برروی یک تخت سپری می کند بسیار مهم است پس اگر بیمار شما شرایط حرکتی مناسبی ندارد حتما بهترین نوع تخت را انتخاب فرمایید.

 تولید کننده تخت های بیمارستانی

خرید و قیمت تخت خواب بیمارستانی معمولی

تخت های بیمارستانی گروه مهندسی پزشکی اکبری دارای کیفیت برتر از لحاظ جنس و نوع می باشند، همچنین به دلیل اینکه انواع تخت های بیمار خانگی توسط خود شرکت در تهران تولید می شوند هزینه و قیمت این نوع تخت ها نیز کاهش چشمگیری نسبت به دیگر تخت های بازار پیدا می کند. در ضمن مشتری قدرت انتخاب بالایی در نوع، رنگ و ظاهر تخت های متنوع بیمارستانی معمولی و مخصوص دارد. تلاش ما رضایت حداکثری و راحتی مشتریان عزیز می باشد.

ویلچر :

زاویه نشیمنگاه صندلی در ویلچرها بسیار حائز اهمیت است. در حالت معمولی زاویه مناسب 10-0 درجه است اما در ویلچر های ورزشی تا 20 درجه قابل افزایش است. هرچه زاویه بیشتر باشد، پایداری فرد بر روی ویلچر بیشتر می شود، ولی احتمال ایجاد زخم بستر نیز زیادتر می شود. محل قرارگیری پا از این نظر حائز اهمیت است که باعث حفظ تعادل، داشتن وضعیت مناسب و حفظ پا از آسیب و ضربه میباشد. قرار گرفتن مچ پا باعث کاهش فشار بر ناحیه ران و باسن می شود.

تخت بیمار خانگی و بیمارستانی با بهترین قیمت

توجه به موارد ذیل هنگام انتخاب تخت به شما توصیه می گردد

قد و وزن
احتیاج و یا عدم نیاز به لگن
رنگ تخت یا تشک ( تاثیر گذار در روحیه ی بیمار و اطرافیان )
مدت زمان استفاده بیمار
شما می توانید با توجه به مدت زمان استفاده ی بیمار از تخت ، تخت را خریده و یا اجاره کنید

مشاوران شرکت به طور شبانه روزی اماده ی ارائه ی مشاوره و خدمات به هموطنان عزیز می باشند

قیمت تخت بیمارستانی

فروش فوری تخت بیمارستانی

فروش فوری تخت بیمارستانی

فروش تخت بیمارستانی

فروش فوری تخت بیمارستانی

اجاره و فروش انواع مدل های تخت بیمارستانی تخت یک شکن تخت دو شکن تخت سه شکن تخت سه شکن با تنظیم ارتفاع تخت های تمام ABC تخت ژینوکواوژی تخت لکن خور و قابل تنظیم برای کسب اطلاعات درباره قیمت تخت بیمارستانی با شماره های ۰۹۳۹۰۴۰۴۸۶۷۰۹۱۰۰۸۴۳۳۴۷ تماس حاصل نمایید.

آدرس دفتر ما: تهران، خیابان ولیعصر نرسیده به سراه جمهوری
[/av_textblock]

مقالات

تولید تخت بیمارستانیتولید کننده انواع تخت های بیمارستانی و خانگیتولید کننده تخت بیمارستانیتولیدی تخت بیمارستانی در تهرانفروش فوری تخت بیمارستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *