فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر

چوبکده چوبیکو

فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
سیلوا
فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
شارون
فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
کارلو
فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
شارون
فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
سیلوا
فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
شارون
فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
کارلو
فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
شارون
  • راهنما خرید میز تلویزیون جدید با قیمت مناسب

هنگامی که وارد منزلی می شویم، بعد از به چشم آمدن مبلمان اولین وسیله ای که مشاهده می شود، میز تلویزیون است. این میز بسیار کاربردی بوده و تلویزیون شما قرار است بر روی آن قرار بگیرد. شما با به کار بردن بهترین میز تی وی دیزاین و دکوراسیون منزل خود لوکس و شیک می کنید.

اگر در بازار به دنبال خرید میز تی وی باشید، با انواع مدل میز تی وی و جدیدترین میز تلویزیون ها روبرو می شوید. این تنوع آنقدر زیاد است که شما باید بهترین میز تی وی را که با دکور منزل شما هماهنگ است را انتخاب کنید. در صورتی که در انتخاب میز تی وی دچار تردید هستید، در این مطلب از فروشگاه مبل باروس همراه باشید.

انواع میز تلویزیون

میز تلویزیون همانند وسیله های دیگر بر اساس متریال به مدل های مختلفی دسته بندی می شود. این متریال شامل چوب، شیشه، ام دی اف و برنز و.. می شود. انتخاب هریک از این میز تی وی ها با توجه به سلیقه و سبک دکوراسیون شما انجام می شود. به همین دلیل انواع مدل میز تلویزیون جدید را به شما معرفی می کنیم.

خرید میز تلویزیون شیشه ای 

میز تلویزیون شیشه ای از جدیدترین میزهایی است که در دیزاین منازل استفاده می شود. این متریال با توجه به کیفیت آن آسیب پذیر بوده و به کسانی که کودک کوچک دارند، پیشنهاد نمی شود. کارشناسان دکوراسیون تاثیرگذاری میزهای شیشه ای را بیشتر از متریال های دیگر می دانند. شما با به کار بردن این متریال منزل خود را لوکس و شیک میکنید.شما می توانید با به کار بردن یک میز تی وی شیشه دکوری زیبا و لاکچری برقرار کنید.

خرید میز تلویزیون روستیک

میز تلویزیون روستیک از جدیدترین و زیباترین محصولاتی است که امروزه در بازار خرید میز تی وی مشاهده می شود. میز روستیک از نظر ظاهری تاثیر فوق العاده ای در دکور داخلی شما ایجاد می کند. در واقع این میز تی وی  از جنس چوب بوده و با سبک روستیک طراحی شده است.

میز تلویزیون روستیک دارای ظاهری طبیعی و فوق العاده بوده و دکوراسیون شما را به طور چشمگیری تغییر می دهد.

خرید میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون چوبی از بهترین متریالی است که در تولید این میز به کار می رود. میزهای تلویزیونی چوبی دارای تنوع رنگ و طرح های مختلفی بوده است. متریال چوب بهترین گزینه برای خرید میزتی وی است. این میز ها دارای قیمت مناسبی بوده و از محبوبیت بسیاری برخوردار است. این مدل میز تی وی دارای مقاومت خوبی است و در طولانی مدت می توانید از آن استفاده کنید.

خرید میز تی وی ام دی اف

اگر به دنبال خرید بهترین میز تلویزیون هستید و بودجه ی کمی را در نظر گرفته اید، میز تلویزیون ام دی اف بهترین گزینه است. ام دی اف در مقایسه با دیگر جنس ها دارای استحکام خوب و قیمت مناسبی است. این جنس از مصنوعی بوده و از ترکیب براده های چوب تولید شده است. قیمت میز تلویزیون ام دی اف با توجه به کیفیت آن سنجیده می شود و دارای بهای مناسبی است.

خرید میز تی وی برنز

میز تی وی برنزی از مدل هایی است که در بعضی از دکوراسیون ها مشاهده می شود. این میز تلویزیون از آلیاژ برنز ساخته شده و در انواع تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی مورد استفاده قرار می گیرد.  این محصول با واژه هایی مانند میز تلویزیون برنجی، میز تی وی برنز و میز تلویزیون برنزی  شناخته شده است. قیمت میز تلویزیون برنز به عوامل مختلفی بستگی دارد و طبق آن سنجیده می شود.

خرید میز تلویزیون هایگلاس

اگر می خواهید نمای منزل شما خاص و زیبا شود، انتخاب میز تی وی هایگلاس به شما پیشنهاد می شود. روکش هایگلاس از جدیدترین جنس ها بوده و در تناژ رنگی تیره و روشن قابل اجرا است. شما می توانید با به کار بردن این روکش طراحی مدرن را هم به دکوراسیون خود اضافه کنید. لازم به ذکر است که روکش هایگلاس سبب افزایش قیمت میز تی وی می شود.

انواع سبک میز تی وی 

میز تی وی ها در سبک های مختلف طراحی و تولید می شوند. شما می توانید این سبک را با توجه به دکوراسیون منزل خود انتخاب کنید. به همین منظور انواع سبک ها در میز تی وی را معرفی کرده ایم.

خرید میز تلویزیون مدرن

امروزه با پیشرفت و آپارتمانی شدن منازل دکوراسیون مدرن در بین دکوراتیو بسیار محبوب شده است. شما برای داشتن این طراحی مدرنیته باید در منزل خود از میز تلویزیون مدرن بهره ببرید. این سبک بیشتر به سمت سادگی و طراحی مدرن و امروزی پیش می رود. این میز ها بیشتر به شکل مستطیل است و دارای فضاهای جانبی برای قرار گیری لوازم صوتی است. قیمت میز تی وی مدرن بسیار مناسب است و در هنگام خرید میز تی وی پیشنهاد می شود.

خرید میز تلویزیون کلاسیک 

از اصیل ترین سبک هایی که همیشه مورد استفاده قرار می گیرد، سبک کلاسیک است. میز تلویزیون کلاسیک می تواند جذابیت و زیبایی فوق العاده در دیزاین شما ایجاد کند. میز تی وی کلاسیک از جنس چوب بوده و اغلب اوقات منبت هایی بر روی آن ایجاد شده است. اگر دکوراسیون منزل شما به سبک کلاسیک است، پس خرید میز تلویزیون کلاسیک حتما پیشنهاد می شود. قیمت میز تلویزیون کلاسیک به علت چوبی بودن آن به نسبت دیگر متریال بیشتر است.

خرید میز تلویزیون استیل

میز تلویزیون استیل از گذشته تا به اکنون مشاهده می شود. این مدل میزتی وی به صورت سلطنتی و استیل است.

اگر به تجملات و زرق و برق اتاق پذیرایی خود علاقه مندید، باید به خرید میز تلویزیون استیل بیندیشید. این میز دارای طراحی خاصی بوده و دکوراسیون فاخری در منزل شما القا می کند.

قیمت میز تلویزیون استیل به علت طراحی و تمام چوب بودن آن بالا است. اگر ابعاد میز تی وی شما تغییر کند، بر روی قیمت آن نیز تاثیر می گذارد.

خرید میز تلویزیون دیواری

در عصر امروز که طراحی خانه ها به سمت آپارتمان و ساختمانی بودن پیش می رود، خرید میز تلویزیون دیواری بهترین مدل است. میز تلویزیون دیواری از کاربردی ترین میز ها در این نوع منازل است. میز تی وی دیواری با هر دکوراسیونی هماهنگ می شود. اگر فضای کوچکی دارید، میز تلویزیون دیواری هیچ فضایی از منزل شما را اشغال نمی کند. این مدل دارای طراحی مدرن و قیمت میزتی وی دیواری در بازار متغیر است.

میز تلویزیون ساده و شیک

میز تلویزیون ساده در هر زمانی کاربرد داشته و شیک بوده است. این میز تی وی در هر مدلی قابل اجراست و در وب سایت فروشگاه باروس قرار گرفته است. اگر به سادگی علاقمند هستید، میز تلویزیون ساده و شیک به شما پیشنهاد می شود.

جدیدترین میز تلویزیون

جدیدترین میز تلویزیون ها در فروشگاه اینترنتی باروس قرار گرفته است. شما می توانید انواع مدل های جدید میز تی وی را در فروشگاه همراه با قیمت مشاهده کنید.

قیمت میز تی وی جدید

در وب سایت فروشگاه ما میز تی وی جدید قرار گرفته است. شما می توانید قیمت میزتی وی جدید را با بررسی مدل های میز تی وی با قیمت روز مشاهده کنید.

خرید اینترنتی میز تی وی جدید

خرید آنلاین از بهترین روش هایی است که سهولت شما را در خرید فراهم می کند. شما با خرید اینترنتی میز تی وی از فروشگاه های معتبر می توانید با کیفیت ترین و مناسب ترین قیمت میز تلویزیون خود را خریداری کنید.

سوالات متداول

آیا میز تلویزیون چوبی موجود است؟

بله، میز تلویزیون ها در متریال های مختلف تولید می شود.

آیا میز تی وی طوسی و سفید و رنگ های دیگر موجود است؟

شما در انتخاب رنگ میز تلویزیون هیچ محدودیتی ندارید.

قیمت میز تلویزیون ترکیه هم قیمت محصولات شما است؟

محصولات وارداتی همیشه دارای قیمت بالایی است اما کیفیت محصولات ما همانند میز تلویزیون ترکیه است.

نظر شما به عنوان کارشناس در رابطه با خرید میز تلویزیون بدون پایه است؟

انتخاب میز تی وی بدون پایه سلیقه ای بوده و متناسب با دکوراسیون شما است.

قیمت میز تلویزیون هایگلاس چه مقدار است؟

تمامی قیمت ها در وب سایت ما قرار گرفته است.

آیا می توانم میز تلویزیون بزرگ هم سفارش بدهم؟

بله، چون تولید کننده هستیم در هر ابعادی قابل سفارش است.

آیا میز تلویزیون دیواری مدرن هم قابل سفارش است؟

بله، میز تی وی ها در هر سبکی قابل اجراست و دارای قیمت های متنوعی است.

خرید و نحوه سفارش میز تلویزیون

فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
سیلوا
فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
شارون
فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
کارلو
فروشگاه میزتلویزیون شهرک ولیعصر
شارون

سوالات متداول

چگونه می توان متناسب با ابعاد تلویزیون، میز تلویزیون مناسب انتخاب کرد ؟
به طور استاندارد، ابعاد میز تلویزیون باید از هر طرف تلویزیون 10 سانتی متر بزرگتر باشد. البته اگر فضای اطراف تلویزیون بیشتر باشد ترکیب بهتری مشاهده می شود.
تفاوت میز تلویزیون هایگلاس با ملامین چیست ؟
تنها تفاوت در روکش است. روکش های هایگلاس معمولا براق تر از روکش های ملامینه هستند.با توجه به این که تمیز کردن آن ها سخت تر است اما طرفداران زیادی دارد. ضمن این که قیمت محصول شما را افزایش می دهد.
آیا شما نصب روی دیوار یا حمل به طبقات هم انجام می دهید؟
کلیه خدمات نصب توسط متخصصین “بی پرت هوم” رایگان است. همچنین حمل کالا تا سه طبقه شامل هیچ هزینه ای نخواهد شد.
میز تلویزیون دیواری به چه صورت بر روی دیوار نصب می شود ؟
ابتدا قیدهایی ساخته شده از ام دی اف مستحکم به دیوار وصل می شوند. سپس میزتلویزیون دیواری روی قید سوار شده و به دیوار متصل می شود.
آیا میز تلویزیون با طرح دلخواه هم تولید می کنید ؟
بله، ما تولید کننده هستیم و شما می تونید طرح دلخواه خودتون رو برای ما بفرستید تا بعد از مشخص شدن نقشه هزینه اجرا به صورت پیش فاکتور ارائه می گردد و در صورت تایید شما مراحل تولید آغاز می گردد.
آیا میزها فضایی برای کنسول بازی و دی وی دی پلیر دارند ؟
این مورد بسته به مدل تلویزیون متفاوت است. در بیشتر میز تلویزیون های” بی پرت هوم” فضاهایی در نظر گرفته شده که شما می توانید کنسول بازی، دی وی دی پلیر و … در آن قرار بدهید.
آیا امکان اضافه کردن نور مخفی به میز تلویزیون ها هست ؟
بله، یکی از خدمات ما اضافه کردن نور مخفی به میزتلویزیون است.درصورت نیاز پس از ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

آدرس:تهران شهرک ولیعصر میدان ایثارگران خیابان سیذ الشهدا پلاک 192

تلفن:09122574516

طرفداران دکوراسیون روستیک و صنعتی ، از بین تمامی مواد اولیه طبیعی به اسلب با لبه طبیعی تمایل داشته و از انواع اکسسوری هایی که با این طرح و شکل ساخته می شود ، بسیار استقبال می کنند . این سازه های مدرن با لبه طبیعی و زنده چوب ، علاوه بر تمامی ویژگی های مثبتی که مصنوعات روستیک دارند ، حس طبیعت را بیشتر منتقل می کنند  اسلب به برش های طولی درختان گفته می شود که پس از طی مراحلی قابلیت ساخت به انواع محصولات روستیک و چوبی نظیر میزهای غذاخوری ، میز تلویزیون ، کانتر آشپزخانه و … را دارند .
در سال های اخیر استقبال از مصنوعات و سازه های تمام چوب و روستیک به شدت افزایش پیدا کرده است .و مجموعه و کارگاه های زیادی به سراغ تولید این دسته از اکسسوری ها رفته اند و به قول معروف ، دست در این حوزه زیاد شده است .در این جا اولین و مهم ترین قسمت خرید هر گونه محصول روستیک اعم از میز ، صندلی ونیمکت و حتی سازه های کوچک تر نظیر ساعت و آینه و … کیفیت و مرغوب بودن خود  چوب می باشد . کیفیت چوب تاثیر مستقیمی بر روی کالای ساخته شده داشته و طول عمر و دوام کالا را تا حدی تضمین می کند.ما در صنایع چوب وودلند بهترین و با کیفیت ترین محصولات چوبی و روستیک را با قیمت بسیار مناسب عرضه مینماییم.
تولید کننده محصولات تمام چوب
تولید کننده محصولات روستیک
تولید کننده ملزومات چوبی
تولید کننده جلو مبلی با چوب طبیعی
تولید کننده قاب و آینه با چوب طبیعی
تولید کننده تخته سرو با چوب طبیعی
تولید کننده کاسه با چوب طبیعی
تولید کننده گلدان با چوب طبیعی
تولید کننده جاشمعی با چوب طبیعی
تولید کننده قندان با چوب طبیعی
تولید کننده لیوان با چوب طبیعی
تولید کننده ظروف چوبی
تولید کننده سینی چوبی
تولید کننده اردوخوری چوبی
تولید کننده میز تی وی چوب گردو
تولید کننده گلدان روستیک
تولید کننده تخته سرو چند لایه روسی
تولید کننده صندلی اوپن چوبی
تولید کننده دیوایدر چوب روسی
تولید کننده جلو مبلی چوب گردو
تولید کننده شلف دیواری چوب روسی
تولید کننده میز ناهارخوری چوب گردو
بهترین سازنده محصولات تمام چوب
بهترین سازنده محصولات روستیک
بهترین سازنده ملزومات چوبی
بهترین سازنده جلو مبلی با چوب طبیعی
بهترین سازنده قاب و آینه با چوب طبیعی
بهترین سازنده تخته سرو با چوب طبیعی
بهترین سازنده کاسه با چوب طبیعی
بهترین سازنده گلدان با چوب طبیعی
بهترین سازنده جاشمعی با چوب طبیعی
بهترین سازنده قندان با چوب طبیعی
بهترین سازنده لیوان با چوب طبیعی
بهترین سازنده ظروف چوبی
بهترین سازنده سینی چوبی
بهترین سازنده اردوخوری چوبی
بهترین سازنده میز تی وی چوب گردو
بهترین سازنده گلدان روستیک
بهترین سازنده تخته سرو چند لایه روسی
بهترین سازنده صندلی اوپن چوبی
بهترین سازنده دیوایدر چوب روسی
بهترین سازنده جلو مبلی چوب گردو
بهترین سازنده شلف دیواری چوب روسی
بهترین سازنده میز ناهارخوری چوب گردو
تولید و فروش محصولات تمام چوب
تولید و فروش محصولات روستیک
تولید و فروش ملزومات چوبی
تولید و فروش جلو مبلی با چوب طبیعی
تولید و فروش قاب و آینه با چوب طبیعی
تولید و فروش تخته سرو با چوب طبیعی
تولید و فروش کاسه با چوب طبیعی
تولید و فروش گلدان با چوب طبیعی
تولید و فروش جاشمعی با چوب طبیعی
تولید و فروش قندان با چوب طبیعی
تولید و فروش لیوان با چوب طبیعی
تولید و فروش ظروف چوبی
تولید و فروش سینی چوبی
تولید و فروش اردوخوری چوبی
تولید و فروش میز تی وی چوب گردو
تولید و فروش گلدان روستیک
تولید و فروش تخته سرو چند لایه روسی
تولید و فروش صندلی اوپن چوبی
تولید و فروش دیوایدر چوب روسی
تولید و فروش جلو مبلی چوب گردو
تولید و فروش شلف دیواری چوب روسی
تولید و فروش میز ناهارخوری چوب گردو
عرضه کننده محصولات تمام چوب
عرضه کننده محصولات روستیک
عرضه کننده ملزومات چوبی
عرضه کننده جلو مبلی با چوب طبیعی
عرضه کننده قاب و آینه با چوب طبیعی
عرضه کننده تخته سرو با چوب طبیعی
عرضه کننده کاسه با چوب طبیعی
عرضه کننده گلدان با چوب طبیعی
عرضه کننده جاشمعی با چوب طبیعی
عرضه کننده قندان با چوب طبیعی
عرضه کننده لیوان با چوب طبیعی
عرضه کننده ظروف چوبی
عرضه کننده سینی چوبی
عرضه کننده اردوخوری چوبی
عرضه کننده میز تی وی چوب گردو
عرضه کننده گلدان روستیک
عرضه کننده تخته سرو چند لایه روسی
عرضه کننده صندلی اوپن چوبی
عرضه کننده دیوایدر چوب روسی
عرضه کننده جلو مبلی چوب گردو
عرضه کننده شلف دیواری چوب روسی
عرضه کننده میز ناهارخوری چوب گردو
عرضه و پخش محصولات تمام چوب
عرضه و پخش محصولات روستیک
عرضه و پخش ملزومات چوبی
عرضه و پخش جلو مبلی با چوب طبیعی
عرضه و پخش قاب و آینه با چوب طبیعی
عرضه و پخش تخته سرو با چوب طبیعی
عرضه و پخش کاسه با چوب طبیعی
عرضه و پخش گلدان با چوب طبیعی
عرضه و پخش جاشمعی با چوب طبیعی
عرضه و پخش قندان با چوب طبیعی
عرضه و پخش لیوان با چوب طبیعی
عرضه و پخش ظروف چوبی
عرضه و پخش سینی چوبی
عرضه و پخش اردوخوری چوبی
عرضه و پخش میز تی وی چوب گردو
عرضه و پخش گلدان روستیک
عرضه و پخش تخته سرو چند لایه روسی
عرضه و پخش صندلی اوپن چوبی
عرضه و پخش دیوایدر چوب روسی
عرضه و پخش جلو مبلی چوب گردو
عرضه و پخش شلف دیواری چوب روسی
عرضه و پخش میز ناهارخوری چوب گردو
تامین کننده محصولات تمام چوب
تامین کننده محصولات روستیک
تامین کننده ملزومات چوبی
تامین کننده جلو مبلی با چوب طبیعی
تامین کننده قاب و آینه با چوب طبیعی
تامین کننده تخته سرو با چوب طبیعی
تامین کننده کاسه با چوب طبیعی
تامین کننده گلدان با چوب طبیعی
تامین کننده جاشمعی با چوب طبیعی
تامین کننده قندان با چوب طبیعی
تامین کننده لیوان با چوب طبیعی
تامین کننده ظروف چوبی
تامین کننده سینی چوبی
تامین کننده اردوخوری چوبی
تامین کننده میز تی وی چوب گردو
تامین کننده گلدان روستیک
تامین کننده تخته سرو چند لایه روسی
تامین کننده صندلی اوپن چوبی
تامین کننده دیوایدر چوب روسی
تامین کننده جلو مبلی چوب گردو
تامین کننده شلف دیواری چوب روسی
تامین کننده میز ناهارخوری چوب گردو
فروش اینترنتی محصولات تمام چوب
فروش اینترنتی محصولات روستیک
فروش اینترنتی ملزومات چوبی
فروش اینترنتی جلو مبلی با چوب طبیعی
فروش اینترنتی قاب و آینه با چوب طبیعی
فروش اینترنتی تخته سرو با چوب طبیعی
فروش اینترنتی کاسه با چوب طبیعی
فروش اینترنتی گلدان با چوب طبیعی
فروش اینترنتی جاشمعی با چوب طبیعی
فروش اینترنتی قندان با چوب طبیعی
فروش اینترنتی لیوان با چوب طبیعی
فروش اینترنتی ظروف چوبی
فروش اینترنتی سینی چوبی
فروش اینترنتی اردوخوری چوبی
فروش اینترنتی میز تی وی چوب گردو
فروش اینترنتی گلدان روستیک
فروش اینترنتی تخته سرو چند لایه روسی
فروش اینترنتی صندلی اوپن چوبی
فروش اینترنتی دیوایدر چوب روسی
فروش اینترنتی جلو مبلی چوب گردو
فروش اینترنتی شلف دیواری چوب روسی
فروش اینترنتی میز ناهارخوری چوب گردو
فروش آنلاین محصولات تمام چوب
فروش آنلاین محصولات روستیک
فروش آنلاین ملزومات چوبی
فروش آنلاین جلو مبلی با چوب طبیعی
فروش آنلاین قاب و آینه با چوب طبیعی
فروش آنلاین تخته سرو با چوب طبیعی
فروش آنلاین کاسه با چوب طبیعی
فروش آنلاین گلدان با چوب طبیعی
فروش آنلاین جاشمعی با چوب طبیعی
فروش آنلاین قندان با چوب طبیعی
فروش آنلاین لیوان با چوب طبیعی
فروش آنلاین ظروف چوبی
فروش آنلاین سینی چوبی
فروش آنلاین اردوخوری چوبی
فروش آنلاین میز تی وی چوب گردو
فروش آنلاین گلدان روستیک
فروش آنلاین تخته سرو چند لایه روسی
فروش آنلاین صندلی اوپن چوبی
فروش آنلاین دیوایدر چوب روسی
فروش آنلاین جلو مبلی چوب گردو
فروش آنلاین شلف دیواری چوب روسی
فروش آنلاین میز ناهارخوری چوب گردو
فروش بدون واسطه محصولات تمام چوب
فروش بدون واسطه محصولات روستیک
فروش بدون واسطه ملزومات چوبی
فروش بدون واسطه جلو مبلی با چوب طبیعی
فروش بدون واسطه قاب و آینه با چوب طبیعی
فروش بدون واسطه تخته سرو با چوب طبیعی
فروش بدون واسطه کاسه با چوب طبیعی
فروش بدون واسطه گلدان با چوب طبیعی
فروش بدون واسطه جاشمعی با چوب طبیعی
فروش بدون واسطه قندان با چوب طبیعی
فروش بدون واسطه لیوان با چوب طبیعی
فروش بدون واسطه ظروف چوبی
فروش بدون واسطه سینی چوبی
فروش بدون واسطه اردوخوری چوبی
فروش بدون واسطه میز تی وی چوب گردو
فروش بدون واسطه گلدان روستیک
فروش بدون واسطه تخته سرو چند لایه روسی
فروش بدون واسطه صندلی اوپن چوبی
فروش بدون واسطه دیوایدر چوب روسی
فروش بدون واسطه جلو مبلی چوب گردو
فروش بدون واسطه شلف دیواری چوب روسی
فروش بدون واسطه میز ناهارخوری چوب گردو

خدمات رسانفروشگاه میز تلویزون

فروشگاه میز تلویزیونقیمت و خرید میز تلویزیون جدیدمیز تلویزیون ام دی افمیز تلویزیون کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *