بازسازی فوری ساختمان

 بازسازی ساختمان در مشهد

بازسازی فوری ساختمان

بازسازی و نوسازی ساختمان مشهد

امروزه راه حل رایج و معمول برای زیباتر کردن نمای خانه، بازسازی ساختمان می باشد. بازسازی ساختمان امروزه در تمام نقاط دنیا موضوعی رایج و جذاب به شمار می رود. جذابیت و ظاهر ساختمان یا خانه، در طی گذشت زمان به تدریج از دست می رود، به همین جهت برای جذاب کردن ظاهر خانه، یکی از گزینه ‌های مدنظر بازسازی ساختمان می باشد.

همچنین از نقطه نظر اقتصادی نیز این موضوع بسیار حائز اهمیت است، چرا که علاوه بر مقرون به صرفه بودن، در کاهش چشمگیر هزینه ها نیز بسیار تاثیر گذار می باشد.

به طور معمول برای تخریب و ساختن یک بنا نیاز به صرف هزینه های هنگفت و بالا می باشد. اما با استفاده از مقوله بازسازی یا نوسازی ضمن صرفه جویی در هزینه ها، تغییرات مد نظر در جذاب تر کردن ظاهر بنا به سهولت و در مدت زمان کمتری صورت می گیرد.

بر همین اساس اغلب مردم بازسازی ساختمان را به سبب مقرون به صرفه بودن مد نظر قرار می دهند. علاوه بر این پس از گذشت زمان، یک ساختمان نیاز مبرم به بازسازی، نوسازی و تعمیرات پیدا می کند.

 در زمینه بازسازی ساختمان، عمر مفید و مناسب یک بنا بستگی به شرایط آب و هوایی مکانی و نوع مصالح به کار رفته در آن بنا دارد. موضوع بازسازی در کشور ما نیز از قدمت بالایی برخوردار می باشد.

هر ساله در آغاز سال نو اغلب مردم ایران برای ایجاد تغییرات در ظاهر خانه و ساختمان خود اقداماتی را انجام می دهند. این موضوع به نوعی نمایانگر نوسازی محیط زندگی به شمار می رود.

 فعالیتها و اقداماتی که به منظور بهینه کردن محیط و ایجاد تغییر در ظاهر ساختمان به شکل جزئی و کلی صورت می گیرد، بازسازی ساختمان می باشد. بازسازی علاوه بر به روز شدن و جذابیت ظاهری بنا، طول عمر مفید آن را نیز افزایش می دهد.

نوسازی بنا به کاهش میزان فرسودگی موجود در آن کمک شایانی می‌ کند. همچنین جذاب و یکنواختی را برای بنا با خود به همراه دارد. همانطور که قبلا نیز اشاره شد بازسازی برای پدیدار شدن ظاهر یکنواخت ساختمان، کاهش فرسودگی و افزایش طول عمر آن از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

نقاشی ساختمان

بازسازی ساختمان شامل چه مراحلی می شود

استفاده از مشاوره های شرکت های موجود در بازسازی ساختمان، نخستین مرحله برای انجام این امر می باشد. مشاوره گرفتن تخصصی در این زمینه در برآورد میزان هزینه و مدت زمان انجام کار بسیار حایز اهمیت می باشد.

پس از انجام مشاوره و ارزیابی قیمت، نوبت به مرحله تخریب ساختمان و بنا می رسد. بخش مهم و اصلی یک بنا مانند دیوار و ستون، قسمت هایی می باشد که تحمل وزن ساختمان توسط آن انجام می شود. دیوارها و بخش هایی که قرار شده برداشته و حذف شوند، با بکارگیری و استفاده از خدمات شرکت های ساختمانی تخریب می گردد.

 دیوار های اصلی به علت تحمل وزن بنا، نباید تخریب شود. پس از تخریب و حذف بخش های مشخص شده، برای ایجاد تغییرات و بهینه سازی فضا وارد مرحله ساخت بنا می شویم.

این مرحله با استفاده از دیوارهای پیش ساخته و افزودن دیوار یا دیوار چینی پیش می رود. برای ایجاد تغییرات در فضای داخلی بنا از روش هایی نظیر گچ کاری و سقف کاذب، رنگ دیوار و سقف، کف سازی، نورپردازی، اجرا و پیاده سازی کاغذ دیواری، چیدمان فضا و اجرای قرنیز سنگ یا چوب، استفاده می شود.

بازسازی ساختمان بخش های فرعی بنا مانند اتاق ها، حمام و سرویس دستشویی را نیز در بر می گیرد.

با کهنه شدن عایق های رطوبتی، بازسازی و تعمیر دستشویی و حمام باید صورت گیرد، چرا که رطوبت و نم حاصل از این قسمت، به کف آسیب های گسترده ای وارد می کند.

همچنین بازسازی و نوسازی سیستم های سرمایشی و گرمایشی و همینطور لوله کشی نیز باید مد نظر قرار گیرد.

بازسازی و نوسازی منازل مشهد

بازسازی ساختمان های قدیمی

امروزه بازسازی ساختمان های قدیمی امری رایج و متداول شده است. به طور معمول عمر مفید و مناسب یک ساختمان در کشور ما پایین تر از سی سال می باشد. با گذشت زمان عمر مفید ساختمان و همینطور بخش های اصلی و فرعی آن دچار فرسودگی و کهنگی می گردد.

عدم توجه به بازسازی این قسمت ها علاوه بر تحمیل هزینه های گزاف و اضافی، تهدیدی جدی برای سلامت، استحکام بنا و ساکنان موجود در آن به شمار می رود.

با اختصاص دادن بودجه مشخص برای بازسازی ساختمان های قدیمی، می توان با تقسیم بندی بخش های مختلف و الویت بندی بنا متناسب با نیاز خود، نسبت به بازسازی آن اقدام مناسب و مقتضی را به عمل آورد.

تراشیدن گچ بری های قدیمی و استفاده از گچ کاری های جدید، استفاده از رنگ های روغنی یا کاغذ دیواری، تعویض کابینت های قسمت آشپزخانه، استفاده از کاشی های جدید برای سرویس دستشویی و حمام، تعویض در و پنجره، عوض نمودن شیر آلات، ترمیم و تعویض لوله ها و بهره گیری از سیستم گرمایشی جدید، از جمله اقدامات و فعالیت هایی می باشد که در زمینه بازسازی ساختمان های قدیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت و هزینه بازسازی ساختمان به عواملی نظیر سبک، اندازه و مساحت، تعداد آشپزخانه و حمام، نوع بازسازی کامل یا بازسازی بخش هایی از ساختمان و بنا، بستگی دارد.

 

دفتر خدماتی و پیمانکاری پارسا

 شرکت خدماتی و پیمانکاری پارسا

شرکت خدماتی و پیمانکاری پارسا باهدف نوسازی و بازسازی ساختمان مسکونی، بازسازی ویلا، بازسازی آپارتمان، بازسازی ساختمان اداری و بازسازی ساختمان تجاری و همچنین اجرای صفر تا صد ساختمان و پیمانکاری کلیه امور ساختمانی ، طراحی نما و اجرا ، طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا ، تعمیرات کلی ساختمان ، تخریب ساختمان بصورت کلی و جزیی ، طراحی و اجرای دکوراسیون آشپزخانه و کابینت ، طراحی و اجرای سقف کاذب و کناف ، طراحی و اجرای سقف مجازی، نقاشی ساختمان و نما ، طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی، طراحی و اجرا انواع رستواران ها هتل ها مهمانسراها مجموعه های ورزشی مدارس، بازسازی و اجرای کلیه تاسیسات ساختمان، اجرای کاشی سرامیک موزاییک کاری محوطه پشت بام حیاط و فضاهای دیگر, محوطه سازی، طراحی و اجرای نقاشی تصاویر بر روی دیوار و سقف و ستون و اجرای پتینه ، تهیه وحمل مصالح ساختمانی و کالاهای بهداشتی ساختمان، سیمان، آجر، بلوک، سفال, لیکا, گچ، ماسه، لوله، اتصالات، شیرالات، کاشی، سرامیک، اجرای کفسابی-سنگ سابی ، نقاشی کف خانه (رنگ اپوکسی)، طراحی و اجرای گچ بری و سفید کاری، طراحی و اجرای نیلینگ و تزریق بتن و مش گذاری و شات بتن ، اجرای کلیه امور خاکبرداری با بیل مکانیکی و لودر و حمل نخاله، اجرای اسکلت بتنی و فلزی ، اجرای آهن کشی نما ، اجرای فونداسیون و بتن ریزی آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

طرحی نو و اجرایی دقیق متناسب با سلیقه و خواسته شما ارایه خواهیم داد که با تمام استانداردها در دنیا مطابقت خواهد داشت. این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که میتوانید با آسودگی نیاز های خود را به شرکت خدماتی و پیمانکاری پارسا بسپارید و ما آن را با بالاترین کیفیت و سریعترین زمان انجام خواهیم داد. با کلیه خدمات ساختمانی به صورت حرفه ای و پیشرفته از پایه تا انتها همراه شما خواهیم بود . امید است بتوانیم با تکیه براصل مشتری مداری و صداقت کاری و بهبود خدمات شایسته در راستای تامین نیازهای شما عزیزان محترم به این هدف مهم نائل گردیم.

 

خدمات شرکت خدماتی و پیمانکاری پارسا  :

 •  تخریب ساختمان و  بازسازی ساختمان
 •  اجرای گودبرداری و نیلینگ توسط بهترین پیمانکار
 •  اجرای اسكلت بتنی و فلزی و اجرای كلیه امور خاكبرداری
 • طراحی و اجرای دكوراسیون داخلی ( طراحی آشپزخانه ، طراحی اتاق ، طراحی سالن و …)
 • طراحی و اجرای محیط بیرونی ساختمان ( نمای ساختمان  ، حیاط ، آلاچیق  )
 • طراحی نما ساختمان از جمله :  شیشه ای ,   نمای کرتنوال, نمای کامپوزیت, نماسازی با سنگهای منظم سنگ انتیک، سنگ لاشه، ترکیب آجروسنگ، سنگ مرمریت، سنگ تراورتن، سنگ گرانیت،کامپوزیت.
 • طراحی و اجرای فضای سبز حیاط و روف گاردن و بازسازی منزل
 • طراحی و اجرای نمای آشپزخانه به بهترین شکل ممکن
 • تبدیل سرویس (توالت ایرانی) به فرنگی و تبدیل توالت فرنگی به ایرانی
 • طراحی و اجرای سقف كاذب
 • طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه با بیش از ۵۰۰ طرح متنوع و کمد دیواری در بازسازی منزل
 • اجرای رنگ آمیزی و نقاشی ساختمان
 • پارتیشن بندی از جمله  پارتیشن اداری , پارتیشن تک جداره , پارتیشن دوجداره
 • اجرای نصب کاغذ دیواری و پوستر  در طرح های بسیار متنوع
 • اجرای کف به صورت سرامیک، سنگ و پارکت
 • اجرای اتاق نمایش مخصوص TV و سینمای خانگی
 • اجرای گچبری و گچ کاری با طرح های متنوع
 • اجرای سرویس بهداشتی و حمام با طرح وان، رختکن، روشویی و … در بازسازی منزل و ساختمان
 • اجرای ایزوگام و عایق بندی فضاهای مرطوب مانند حمام و آشپزخانه و سرویس بهداشتی
 • نوسازی و نصب و تعمیرات مشاعات ساختمان از جمله : نصب نرده راه پله، گل نرده، حفاظ بالکن
 • تعویض درب و پنجره قدیمی با upvc یوپی وی سی ، تهیه و نصب انواع پنجره دو جداره و پنجره سه جداره با پروفیل ویستا بست و پروفیل وین تک , پروفیل  سیندژ با فریم بازسازی درب ضدآب ،درب آلومینیوم، تعویض درب قدیمی و درب حیاط ، درب ورودی ساختمان، درب داخلی، درب پارکینگ، درب کشویی، درب اتاق، درب چوبی ، درب چوبی HDF ،درب MDF ،درب ABS, درب PVC
 • اجرای دیوارپوش و لمینت
 • تعویض پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره جهت کاهش مصرف انرژی
 • بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان و بازسازی منزل
 • اجرای نرده های استیل و چوبی

تماس با ما

مشهد، طبرسی شمالی 20، کوچه 1/20 پلاک 3
https://parsabazsazi.ir
 
 
 
نوسازی و بازسازی ساختمان در مشهد
 
لوله کشی ساختمان
 
سقف کاذب و کناف مشهد
 
سقف مجازی در مشهد
 
نقاشی ساختمان مشهد