فهرست مطالب

وکیل در شاهرود

امروزه پرونده های قضایی بیش از پیش پیچیده هستند و انواع مختلف جروم ها و تخلف ها وجود دارد که قوانین و مقررات مربوط به آن ها را کسی جز وکیل پایه یک دادگستری نمی داند. در واقع امروز اشخاص ترجیح می دهند حل و فصل پرونده های خود را به وکیل در شاهرود بسپارند. اگر شما در محدوده ی شاهرود و حوالی آن زندگی می کنید و به دنبال بهترین وکیل دادگستری در شاهرود میگرید حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

وکیل دادگستری شاهرود فردی است که بعد از موفقیت در آزمون وکالت پایه یک دادگستری توانایی رسیدگی قانونی در امور حقوقی موکلان خود را پیدا کرده است. وکیل در شاهرود حقوقدانی حرفه‌ای است که به صورت تخصصی و با علمی بروز در زمینه امور حقوقی وظایف گسترده‌ای را به عهده دارد از این رو می‌توان گفت وظایف یک وکیل در شاهرود به شرح زیر است:

 • نمایندگی حقوقی موکلان خود در جلسات دادگاه برای دفاع از حق آن‌ها
 • ارائه مشاوره حقوقی به موکلان خود برای هموار کردن مسیر تصمیم گیری برای آن‌ها
 • تهیه و تنظیم اسناد و قراردادهای رسمی برای افراد و سازمان‌ها
 • رسیدگی به تمامی دعاوی حقوقی و کیفری و بررسی و تحلیل پرونده موکلان خود
 • مطالعات و تحقیق روزانه برای داشتن علمی بروز در وکالت بر روی امور حقوقی
 • حفظ حریم شخصی موکلان خود و ایجاد ارتباطی سازنده برای پیشرفت پرونده

گروه وکلای وکیل وکیل سارا حمزه زاده افتخار این را دارد که با رویکردی متفاوت در کناربهترین وکلا و مشاوران حقوقی در شاهرود به موکلان خود خدمات حقوقی ارائه دهد.

آدرس : شاهرود – مقابل دادگستری 

وکیل پایه یک دادگستری در شاهرود

وکیل دادگستری شاهرود یک وکیل حقوقی یا کیفری متخصص است که در حوزه خاصی از دعاوی کیفری و حقوقی بعد از دریافت پروانه وکالت خود فعالیت می‌کند. وکیل پایه یک در شاهرود بعد از دریافت پرونده از جانب موکلین خود در طی یک جلسه به تحلیل پرونده آن‌ها پرداخته و در طی ارائه مشاوره حقوقی به آن‌ها سعی بر آگاه سازی موکلین خود نسبت به تمامی مراحل دادرسی پرونده دارد. قدم بعدی برای یک وکیل انعقاد قرارداد وکالت با موکلین خود هست، او باید در یک قرارداد تمامی مفاد همکاری را مطرح کرده باشد و ضمن درخواست تعهد از جانب موکلین، خودش هم به تمامی مفاد وکالت نامه متعهد باشد.

لازم است بدانید چنین وکیلی با استفاده از مهارت جست‌وجو و تحقیق ابتدا به دنبال دریافت بهترین ادله اثبات دعوا و مدارک و شواهد موجود روی پرونده موکلین خود هست. سپس با استفاده از قلم قوی و با استناد بر تمامی قوانین و مقررات حقوقی و کیفری مربوط به پرونده بهترین و قوی‌ترین ادله دفاعیه و دادخواست‌های حقوقی را تنظیم کرده و به دادگاه ارائه می‌دهد. استخدام یک وکیل پایه یک دادگستری در شاهرود در جهت دریافت بهترین نتیجه‌ها از دادرسی پرونده از اهمیت بالایی برخوردار است.

در شرح وظایف یک وکیل پایه یک دادگستری شاهرود بر اساس ماده ۷۶ قانون کانون وکلا در کشورباید گفت :

 • بررسی پرونده موکلان خود و عقد قرارداد وکالت با آن‌ها به گونه‌ای که این کالت نامه شامل تمامی تعهدات لازمه بین وکیل و موکلان باشد.
 • یک وکیل پایه یک دادگستری در قبال تمامی مدارک دریافتی از موکلان خود رسیدی به آن‌ها تحویل می‌دهد که علاوه بر پایبندی به روند قانونی کار باعث اعتمادسازی میان وکیل و موکلان خود می‌شود.
 • استفاده از مهارت مذاکره و قدرت کلام خود برای برقراری صلح و آرامش میان طرفین دعوی قبل از ارجاع پرونده آن‌ها به داسرا.
 • تنظیم و تدوین هرگونه شکواییه، دادخواست و لایحه قانونی برای موکلان خود با استفاده از قوانین مرتبط با پرونده آن‌ها.
 • تحلیل و بررسی کامل پرونده و جست و جو برای دریافت ادله اثبات دعوی همچنین بررسی تمامی قوانین و مقررات حقوقی کشور برای یافتن بهترین رویکرد دفاعی از پرونده.
 • ارائه مشاوره حقوقی به موکلان و مخابره روند پیشرفت پرونده حقوقی در دادگاه.

بهتر است بدانید وکیل پایه یک دادگستری شاهرود با استفاده از توانایی مطالعه و تحقیق و همچنین مهارت ارتباط گیری با دیگر همکاران خود به خوبی از علمی بروز برخوردار است، وی با تسلط کافی بر روی تمامی قوانین و مقررات حقوقی کشور و توانایی استفاده از آن‌ها، به دنبال بهترین رویکرد دفاعی از حق موکلان خود در جلسات دادگاه است. چنین فردی با صلابت و استحکام در جلسات دادگاه از قدرت کلام خود استفاده کرده و به دنبال ایجاد فرصتی بیشتر برای دفاع از حق موکلان خود می‌باشد.

وکیل خوب در شاهرود

وکیل خوب در شاهرود، وکیلی است که در هنگام مواجه با پرونده‌ها با تکیه بر علم و تخصص و تجربه‌ای که دارد به خوبی پیچیدگی پرونده را درک کرده و برای دفاع از آن به دنبال بهترین ادله اثبات دعوا و بهترین رویکردهای دفاعی با استفاده از قوانین و مقررات حقوقی مربوط به آن پرونده باشد. وکیل خوب در شاهرود فردی است که با استفاده از مهارت خود در وکالت به دنبال ارتباط گیری موثر با بهترین وکلای همکار در حوزه فعالیتی خود باشد ضمن اینکه باید با موکلین خود نیز ارتباطی موثر برقرار کند تا بتواند سریع‌تر دادرسی پرونده را مختومه کند. چنین وکیلی بعد از کشف جرم و مستندسازی در جهت دفاع از موکلین خود در جلسات دادگاه به آشکارسازی حقایق پنهان پشت پرونده‌ها می‌پردازد و از این رو می‌تواند با کمک کردن به قاضی پرونده زمان دادرسی و سختی آن را کاهش دهد. رازداری و صداقت و القای حس اعتماد به موکلین از بهترین ویژگی‌های شخصیتی یک وکیل خود در شاهرود است.

وکیل کیفری در شاهرود

شکایت کیفری مربوط به جرایم کیفری می‌باشد یعنی عملی که دادگاه برای مرتکب آن مجازات تعیین می‌کند. برای رسیدگی، شکایت کیفری را باید ابتدا به مرجعی به نام دادسرا برد و بعد از انجام تحقیقات در کلانتری و دادسرا, جهت رسیدگی به دادگاه کیفری فرستاده می‌شود.دعاوی کیفری به اندازه ای مهم و حساس هستند که بهتر است برای حل آن از یک وکیل کیفری کمک بگیرید.

وظیفه اصلی وکیل کیفری در شاهرود، دفاع از متهمان جرم و جنایت و به دست آوردن حقوق موکلان در دعاوی کیفری می‌باشد. این وکیل‌ها علاوه بر نمایندگی حقوقی موکلان خود در دادگاه‌های کیفری به ارائه مشاوره حقوقی موثر به آن‌ها نیز می‌پردازند. وکیل کیفری در شاهرود باید دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه قانون کیفری باشد و بتواند به صورت حرفه‌ای در مذاکرات و دادگاه‌ها نمایندگی کند. او باید دارای توانایی تحلیل و بررسی در مورد مسائل قانونی و جنایی باشد همچنین وکیل کیفری در شاهرود در زمینه دعاوی مختلفی مانند قتل، سرقت، تجاوز، خشونت خانگی، تجارت غیرمجاز، قاچاق مواد مخدر و دیگر جرایم مرتبط با قانون کیفری فعالیت می‌کند. باید در نظر داشته باشید که چنین وکیلی با استفاده از قلم قوی بهترین لوایح دفاعی را به دادگاه کیفری ارائه می‌دهد؛ وی با تحلیل و بررسی نتیجه احتمالی پرونده آمادگی تنظیم درخواست تجدید نطر در صورت عدم رضایت موکلان خود از رای بدوی دادگاه را دارد.

وکیل مواد مخدر در شاهرود

دعاوی مواد مخدر از جمله دعاوی کیفری در قانون حقوقی کشور محسوب می‌شوند زیرا به صورت مستقیم جان و مال افراد و پیشرفت فرهنگی  و اقتصادی یک جامعه را تحت تاثیر قرار می‌دهد. وکیل مواد مخدر در شاهرود، یک وکیل پایه یک دادگستری است که در زمینه مواد مخدر و جرایم مرتبط با آن‌ها فعالیت می‌کند. این وکیل‌ها در موارد مختلفی مانند دفاع از متهمان جرایم مواد مخدر، مشاوره حقوقی در زمینه قوانین مربوط به مواد مخدر، نمایندگی در دعاوی مربوط به مواد مخدر و غیره فعالیت می‌کنند. وکیل مواد مخدر در شاهرود دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه قوانین مربوط به مواد مخدر می‌باشد و می‌تواند به صورت حرفه‌ای در مذاکرات و دادگاه‌ها نمایندگی کند. چنین وکیلی دارای توانایی تحلیل و بررسی در مورد قوانین مربوط به مواد مخدر است و توانایی ارائه مشاوره حقوقی به موکلان خود را نیز دارد. همچنین وکیل مواد مخدر در دعاوی مختلفی مانند دعاوی مربوط به قاچاق مواد مخدر، توزیع و تولید مواد مخدر، حمل و نقل مواد مخدر و دیگر جرایم مرتبط با آن فعالیت می‌کند.

وکیل ملکی در شاهرود

دعاوی ملکی از گذشته‌های دور در بین مردم وجود داشته است. مردم برای بهره‌مندی از املاک خود، گاهی با همسایه‌ها یا افرادی که مانع استفاده‌ تمام‌ و کمال آن‌ها از این حق مالکیت می‌شدند، به مشکلاتی برخورد می‌کردند. این مشکلات گاهی مقدمه جرم‌های دیگری مانند نزاع، ضرب وشتم و قتل و سایر جرائم مانند آن می‌شد. در سال‌های اخیر به ‌جهت پیشرفت تکنولوژی و افزایش سطح آگاهی مردم نسبت ‌به حقوق خود، دعاوی مربوط به املاک، در دادگاه‌ها و توسط وکیل ملکی پیگیری می‌شود.

وکیل ملکی در شاهرود، وکیلی است که به طور اختصاصی در زمینه مشاوره حقوقی در مورد امور مربوط به ملک، املاک و مستغلات فعالیت می‌کند. این امور حقوقی شامل خرید و فروش، اجاره و تهیه اجاره‌ نامه، تهیه سند مالکیت، تنظیم قراردادهای خرید و فروش و اجاره، بررسی وضعیت قانونی ملک، مشاوره در مورد مسائل مالی و مالکیت و سایر امور مربوط به املاک می‌شود. وکیل ملکی در شاهرود باید با قوانین و مقررات مربوط به خرید، فروش و اجاره ملک آشنا باشد و بتواند به بهترین شکل موکلان خود را در این زمینه هدایت کند. او باید تخصص و دانش لازم را در زمینه حقوق ملکی و مالکیت داشته باشد و بتواند در مواردی که نیاز به بررسی مالیات، مسائل مربوط به ارث بری، مسائل مربوط به تغییر کاربری و یا سایر مسائل حقوقی مربوط به املاک است، به موکلان خود مشاوره حقوقی ارائه دهد.

وکیل خانواده در شاهرود

دعاوی خانوادگی از مهمترین دعاوی حقوقی در یک جامعه به شمار می‌آیند زیرا می‌توانند بنیادی‌ترین نهاد حفظ و تربیت افراد یک جامعه را تحت تاثیر قرار دهند. از این رو وکیل خانواده در شاهرود یا وکیل مشاور خانواده، یک وکیل پایه یک دادگستری است که در زمینه حقوق خانواده فعالیت می‌کند. وکلای خانواده در شاهرود معمولاً در مواردی مانند طلاق، نفقه و مهریه، استرداد جهیزیه، ازدواج مجدد، حضانت فرزندان، تمکین و نشوز، تقسیم اموال خانوادگی، سرپرستی کودکان بی‌سرپرست، تغییر جنسیت و موارد مشابه، مشاوره و نظارت حقوقی ارائه می‌دهند. آن‌ها می‌توانند به موکلان خود در مسائلی مانند تنظیم قراردادهای قبل از ازدواج و پس از آن، تهیه اسناد قانونی در امور خانوادگی ودعاوی مرتبط با آن و ارائه مشاوره حقوقی در مورد مسائل خانوادگی کمک کنند. وکیل خانواده باید دارای مهارت‌های حقوقی و دانش کافی در زمینه مسائل خانوادگی باشد. اگر شما نیاز به مشاوره یا نظارت حقوقی در مورد مسائل خانوادگی خود دارید، بهتر است با یک وکیل خانواده در شاهرود مشورت کنید.

بهترین وکیل طلاق در شاهرود

از جمله دعاوی خانوادگی که در صلاحیت بررسی و پیگیری یک وکیل خانوادگی و حقوقی متخصص است عبارت است از طلاق و تمامی دعاوی مربوط به آن. طلاق به درخواست زن، طلاق به درخواست مرد و طلاق توافقی از جمله دعاوی مربوط به طلاق هستند و در امتداد هر یک از آن‌ها می‌توان دعاوی‌ای شامل مطالبه مهریه و نفقه و حضانت فرزندان یا حتی استرداد جهیزیه را مطرح کرد. از این رو انتخاب و استخدام بهترین وکیل طلاق شاهرود از اهمیت بالایی برخوردار است. لازم است بدانید یک وکیل طلاق ابتدا بعد از بررسی پرونده موکلین خود و عقد قرارداد با آن‌ها باید آن‌ها را به سمت مشاوره خانواده هدایت کرده و در مرحله بعد مشاوره حقوقی خود را نسبت به آشنایی با روند دادرسی قانونی پرونده به آن‌ها ارائه دهد.

بهترین وکیل طلاق شاهرود هیچگاه قول نتیجه تضمینی به موکلین خود نمی‌دهد و در مراحل ابتدایی کار با استناد بر قدرت کلام و مهارت قانع سازی خود زوجین را به طلاق توافقی دعوت می‌کند. چنین وکیلی به خوبی از حق و حقوق افراد نسبت به یکدیگر آشنایی دارد و با استفاده از بهترین ادله و مدارک لازم از زندگی موکلین خود به دنبال دفاع از حق آن‌هاست.

وکیل دادگستری شاهرود که علاوه بر فعالیت در زمینه حقوق خانواده به صورت تخصصی بر روی پرونده‌های طلاق و امور حقوقی مربوط به آن‌ها نیز فعالیت می‌کند را یک وکیل طلاق می‌دانند. وکیل طلاق در شاهرود به خوبی از حقوق زوجین نسبت به یکدیگر اطلاع دارد و می‌تواند با وکالت بر روی پرونده‌های طلاق زوجین علاوه بر دفاع از حقوق آن‌ها به ارائه مشاوره حقوقی نیز بپردازد. وظیفه وکیل طلاق نسبت به موکلان خود در مواردی مانند درخواست طلاق، مذاکره در مورد توافقات مالی و حضانت فرزندان، تقسیم اموال خانوادگی و موارد مرتبط با طلاق، مشاوره و اجرای حقوقی است. وکیل طلاق باید دارای تجربه کافی و مهارت‌های حقوقی لازم در زمینه تفکیک و تقسیم اموال، تعیین نفقه و مهریه، حضانت فرزندان و سایر مسائل مرتبط با طلاق باشد. همچنین وکیل طلاق در شاهرود باید قادر باشد به موکل خود در مواردی مانند فراهم کردن مدارک لازم برای درخواست طلاق، مذاکره با طرف دیگر و تهیه اسناد قانونی کمک کند.

معرفی بهترین وکیل در شاهرود

انتخاب بهترین وکیل در شاهرود برای هر پرونده بهتر است بر اساس تخصص و تجربه وکیل در زمینه مورد نظر صورت پذیرد. هر وکیل، صلاحیت طرح تمامی دعاوی را دارد اما وکیل خوب در شاهرود معمولا در یک زمینه تخصصی فعالیت می‌کند. بهترین وکیل در شاهرود در هر زمینه حقوقی، فردی است که دارای تجربه طولانی، آگاهی کامل از قوانین و روندهای دادرسی، سابقه برد بالا و فن بیان خوب و مدیریت جلسات دادگاه است. بهترین وکیل در شاهرود از اخلاق حرفه‌ای برخوردار است و ضمن رعایت صداقت کلام با موکلان خود از امانت داری نیز برخوردار است. باید بدانید که چنین وکیلی با علمی بروز در تمامی جلسات دادگاه در کرسی وکالت به دفاع از حق  موکلان خود می‌پردازد.

ویژگی های بهترین وکیل در شاهرود

به راستی بهترین وکیل شاهرود چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ ملاک انتخاب یک وکیل خوب در شاهرود چیست؟ در ادامه به ویژگی هایی بهترین وکیل در شهرستان شاهرود اشاره می شود؛ با آگاهی از این ملاک ها شما می توانید بهترین وکیل در شاهرود را شناسایی کنید.

 • از مهارت های کلامی خوبی برخوردار است و قاطعانه و با جسارت و صلابت صحبت می کند.
 • به قاضی در رفع ابهامات کمک می کند.
 • صادق و امانت دار است.
 • به روز است و از جدیدترین و به روز ترین قوانین و مقررات حقوقی اطلاع دارد.
 • شئون انسانی موکل خود و طرف مقابل را رعایت می کند.
 • تنها در چارچوب قانون و انصاف عمل می کند.

بیشتر افراد در پیگیری امور حقوقی خود به دنبال ارتباط با بهترین وکیل در شاهرود هستند از این رو باید گفت اولین پیش نیاز آن‌ها داشتن اطلاعات کافی از ویژگی‌های بهترین وکیل است. باید بدانید بهترین وکیل در شاهرود از علم و تخصص کافی در زمینه امور حقوقی و حوزه تخصصی فعالیت خود برخوردار است. چنین فردی از مهارت اجتماعی خوبی برخوردار است و در همین راستا ارتباطی سازنده با دیگر وکلای همکار خود دارد که می‌توان گفت چنین امری منجر به علمی بروز در وکیل می‌شود.بهترین وکیل در شاهرود ضمن امانت داری و حفظ اطلاعات شخصی موکلان خود از صداقت کلام با آن‌ها برخوردار است و با استفاده از تسلط خود بر اصول علم روانشناسی و شخصیت شناسی می‌تواند بهترین مشاوره حقوقی را به موکلان خود ارائه داد ه و در پی آرامش دادن به روان آن‌ها نیز باشد. یکی از مزیت‌های ارتباط با بهترین وکیل در شاهرود این است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با هزینه‌ای مناسب پرونده شما به نتیجه خواهد رسید.

وکیل وصیت نامه در شاهرود

وکیل وصیت نامه در شاهرود یک وکیل خانواده با تخصص کافی در زمینه امور حقوقی مربوط به وصیت نامه است از این رو می‌توان گفت، وکلای وصیت ‌نامه با توجه به قوانین شرع و عرف جامعه، به تنظیم و اجرای وصیت‌نامه می‌پردازند. آن‌ها می‌دانند در چه حالت‌هایی وصیت‌نامه باید تدوین شود و چگونه می‌توان آن‌ را باطل کرد. به همین دلیل، وکیل وصیت‌نامه یکی از انواع مهم وکلای گروه خانواده در قانون محسوب می‌شود. یک وکیل وصیت نامه علاوه بر توانایی تنظیم و تدوین و ابطال وصیت نامه موکلان خود، به خوبی از این نکته مطلع است که هر فردی توانایی تصمیم گیری برای تنها یک سوم اموال خود را به وسیله وصیت نامه دارد و در طی این تصمیم گیری می‌تواند این اموال را وقف کرده یا آن‌ها را به وراث خود ببخشد؛ ولی تصمیم گیرنده برای دو سوم باقیمانده اموال او قانون است که مشخص کننده وراث و سهم هرکدام از مقدار ترکه باقیمانده است. به این قانون تصمیم گیرنده، قانون انحصار وراثت گفته می‌شود.

دفتر وکالت در شاهرود

دفتر وکالت در شاهرود، محلی است که وکلا و سایر کارکنان حقوقی شاهرود در آن محل برای ارائه خدمات حقوقی به موکلان خود مشغول به کار هستند. دفتر وکالت معمولاً شامل اتاق کار وکلا، صندوق پستی، محل تهیه و تدوین سند و مدارک قانونی، کتابخانه حقوقی، دستگاه کپی و فکس، و سایر امکانات لازم برای ارائه خدمات حقوقی است. در دفتر وکالت در شاهرود، وکلا می‌توانند به موکلان خود در مواردی مانند تهیه و تنظیم قراردادهای حقوقی، نگارش اسناد رسمی، مشاوره حقوقی، رسیدگی به دعاوی حقوقی و سایر مسائل مرتبط کمک کنند. وظایف دفتر وکالت شامل دفتری کردن و نگهداری مستندات حقوقی و برگزاری جلسات مشاوره و مذاکره با موکلان است.

وکیل پایه یک دادگستری خانم در شاهرود

وکیل زن در شاهرود با توجه به ریزبینی ذاتی‌ای که دارد در بررسی و تحلیل پرونده موکلین خود با استفاده از مهارت نکته سنجی و تیزبینی به دنبال دریافت بهترین مدارک و شواهد برای دفاع از موکلین خود هست و گاها متناسب با احساسات لطیف زنانه به خوبی موکلین خود را درک کرده و با دلسوزی و همدردی به دنبال پیگیری قانونی پرونده آن‌هاست. از این رو می‌توان گفت زنان درگیر پرونده‌های حقوقی و کیفری به دنبال بهترین وکیل زن در شاهرود هستند تا بتوانند با راحتی بیشتری تمامی اظهارات خود را نسبت به پرونده در اختیار وکیل زن در شاهرود خود قرار دهند و ارتباطی سازنده با وکیل در شاهرود خود برقرار کنند.

وکیل پایه یک دادگستری خانم در شاهرود همانند همکاران مرد خود بعد از قبولی در آزمون وکالت پایه یک دادگستری توانایی وکالت بر روی دعاوی حقوقی و کیفری را پیدا کرده است. چنین فردی از علم و تخصص کافی برای وکالت بر روی حوزه‌های تحصصی حقوقی برخوردار است و می‌تواند با استفاده از تیزبینی و نکته سنجی خود به تحلیل و بررسی دقیق یک پرونده بپردازد و با بررسی یک دعوی حقوقی از زوایای مختلف نیز حقایق پنهانی را برای قاضی پرونده آشکار کند از این رو نقش مهمی در سرعت روند پیشرفت پرونده ایفا می‌کند. جنسیت وکیل پایه یک دادگستری خانم در شاهرود، خود به تنهایی دلیلی برای اینکه در مقایسه با همکاران مرد برتری داشته باشد، نیست. اما وجود وکیل پایه یک دادگستری خانم از دو جنبه می‌تواند مزیت‌هایی برای موکلان و همچنین خود وکیل داشته باشد:

تنوع و تعدد نظرات: وجود وکیل پایه یک دادگستری خانم در شاهرود می‌تواند به تنوع و تعدد نظرات و رویکردهای حقوقی در دادگاه‌ها کمک کند. زنان وکیل ممکن است به دلیل تجربه و شرایط خاص خودشان در جامعه در برخی مسائل حقوقی و قانونی، نظرات متفاوتی داشته باشند که می‌تواند به حل مسائل و دفاع از حقوق موکلان کمک کند.

ارتباط با موکلان: برای برخی موکلان، داشتن وکیل زن ممکن است به دلیل حس شفافیت و راحتی در برخورد، مزیتی باشد. به علاوه، وکیل زن می‌تواند به دلیل وجود تجربه و فهم بهتر از مسائلی که مردان ممکن است با آن‌ها آشنایی کمتری داشته باشند، بهتر در مذاکره با موکلان خود عمل کند.

بهترین مشاوره حقوقی در شاهرود

اگر شما قصد تنظیم شکوائیه دارید توصیه می شود قبل از ارائه ی ادعای خود به دادگاه حتما با یک مشاوره حقوقی مشورت کنید. بهترین مشاور حقوقی در شاهرود از قوانین و مقررات حقوقی اطلاع دارد و با سنجیدن جوانب مختلف موضوع، شما را راهنمایی می کند. برای بهره گیری از راهنمایی مشاور حقوقی در شاهرود علاوه بر مراجعه به دفتر وکالت در شاهرود می توانید از انواع سایت های معتبر بهره بگیرید. در این سایت ها شما می توانید از مشاوره تلفنی بهره مند شوید. در مراجعه به وکیل آنلاین در شاهرود باید حتما توجه نمایید که از سایت های معتبر استفاده کنید و از مدرک و تخصص و تجربه ی وکیل در شاهرود یا مشاور حقوقی اطمینان حاصل نمایید.

مشاوره حقوقی شاهرود به معنای ارائه راهنمایی‌های حقوقی توسط وکیل یا مشاور حقوقی به فرد یا سازمانی است که نیاز به راهنمایی حقوقی دارد. در این فرآیند، وکیل یا مشاور حقوقی با بررسی مسئله و ارائه راهکارهای حقوقی مناسب به شخص یا سازمان، مشاوره حقوقی ارائه می‌دهد. این امر می‌تواند در موارد مختلفی مورد نیاز باشد، مثل تفسیر قوانین، تهیه و تنظیم قراردادهای حقوقی، رسیدگی به دعاوی حقوقی و تهیه مستندات حقوقی مورد نیاز برای امور مختلف. در این فرآیند، وکیل با تجربه در شاهرود یا مشاور حقوقی باید دارای دانش و تخصص کافی در زمینه حقوق باشد و به موکلان خود اطلاعات لازم را ارائه کند. مشاوره حقوقی می‌تواند به صورت حضوری، تلفنی یا آنلاین ارائه شود و بسته به نوع مسئله، مدت زمان و هزینه‌های متفاوتی نیز دارد.

از این رو برای دریافت مشاوره حقوقی شاهرود می‌توانید با شماره در ارتباط باشید. همچنین باید بدانید که مشاوره حقوقی شاهرود معمولا در دو زمان، قبل و بعد از اقامه دعوا در دادگاه انجام می‌شود. در زمان قبل از اقامه دعوا، افراد به دنبال اطلاعات درست در مورد حقوق خود هستند و در دو دسته فقط جهت اطلاع یا جهت دنبال کردن اقدامات قانونی، مشاوره دریافت می‌کنند. در زمان بعد از اقامه دعوا نیز اشخاص برای دریافت اطلاعات حقوقی درباره پرونده خود و یافتن مسیر درست پیگیری به مشاور حقوقی مراجعه می‌کنند. در نظر داشته باشید به کمک مشاوره حقوقی، شخص می‌تواند بهترین مسیر را برای رسیدن به هدف حقوقی خود انتخاب کند.

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری در شاهرود

مشاوره حقوقی شاهرود از بهترین خدمات حقوقی در موسسه‌های حقوقی و دفاتر وکالت این شهرستان است. مشاوره حقوقی یکی از بهترین خدمات حقوقی هر وکیلی است که این صورت که آن وکیل در شاهرود علاوه بر اینکه از علم و تخصص و تجربه خود در جهت راهنمایی کردن موکلینش استفاده می‌کند باید با اصول روانشناسی و شخصیت شناسی نیز آشنایی داشته باشد تا بتواند به خوبی موکلین خود را راهنمایی کرده و با آن‌ها ارتباط بگیرد.

ساز و کار وکلا در ارائه مشاوره حقوقی به موکلین خود به اینصورت است که علاوه بر دریافت تمامی اظهارات موکلین خود و راهنمایی آن‌ها به سمت بهترین مسیر برای وصول حقشان، آن‌ها را نسب به روند دادرسی پرونده هم آگاه می‌کنند. از جمله بهترین و سریع‌ترین راه‌های دریافت مشاوره حقوقی شاهرود، ارتباط آنلاین و تلفنی با بهترین وکلای این شهرستان است. هرچند در جلسات حضوری در دفاتر وکالت نیز امکان ارائه مشاوره حقوقی وجود دارد. شماره  برای ارتباط تلفنی با بهترین وکلای پایه یک دادگستری در این شهرستان و دریافت مشاوره حقوقی در هر زمان و مکان پاسخگوی شماست.

شماره تماس وکیل در شاهرود

در پی نیاز افراد به وکلا به عنوان نمایندگان حقوقی، ارتباط به عنوان اولین قدم شناخته می‌شود از این رو می‌توان گفت موکلان برای ارتباط با وکلای خود از راه‌های ارتباطی مختلفی همچون جلسات حضوری یا ارتباط تلفنی و آنلاین استفاده می‌کنند. یکی از مزیت‌های جلسات تلفنی و آنلاین نسبت به قرارهای حضوری این است که شما می‌توانید بدون نیاز به صرف وقت و هزینه رفت و آمد در کمترین زمان ممکن و با زمان‌بندی اختیاری خود نسبت به برقراری ارتباط با وکیل در شاهرود اقدام کنید از سوی دیگر دسترسی همیشگی و ساده این ارتباط یکی دیگر از مزیت‌های بی‌شمار آن به حساب می‌آید. برای برقراری این ارتباط می‌توانید از شماره وکیل شاهرود به شرح  استفاده کنید و ضمن برگذاری جلسات تلفنی از مشاوره حقوقی تلفنی یا آنلاین وکیل در شاهرود برخوردار باشید.بهتر است بدانید حفظ اطلاعات شخصی موکلان یکی از شعارهای وکلای موسسه حقوقی وکیل وکیل سارا حمزه زاده می‌باشد.

خلاصه مطلب

بنابراین برای انتخاب بهترین وکیل در شاهرود بهتر است به موضوع پرونده و تخصص و تجربه وکیل در زمینه مورد نظر که از سابقه برد بالا و آگاهی کامل از مواد قانونی برخوردار است، توجه کرد. چنین وکیلی در دفتر وکالت خود علاوه بر ارائه خدمات حقوقی ماننده مشاوره و نمایندگی حقوقی موکلان به نگهداری اسناد حقوقی آن‌ها نیز می‌پردازد. همچنین هر وکیل پایه یک دادگستری شاهرود باید بر اساس تخصص، تجربه، شایستگی و کیفیت خدمات حرفه‌ای خود، برای موکلان جذاب و قابل اعتماد باشد. جنسیت وکیل پایه یک دادگستری در این مورد تاثیر کمی دارد و تنها بر اساس تخصص و تجربه آن وکیل می‌تواند از مزیت‌هایی برای موکلان و خودش بهره‌مند شود. در این مقاله به توصیفی کامل از شرح وظایف وکلای طلاق، خانواده، وصیت نامه، مواد مخدر و وکلای کیفری و ملکی در شاهرود پرداختیم. برای دریافت مشاوره حقوقی از بهترین وکلای حقوقی و کیفری در شاهرود با گروه وکلای وکیل وکیل سارا حمزه زاده همراه باشید. با سپاس از همراهی شما.

سوالات متداول
 1. وکیل وصیت نامه چه وظیفه ای دارد؟

وکیل وصیت نامه در شاهرود، مسئولیت تهیه و تدوین یا ابطال وصیت نامه موکلین خود را به عهده دارد.

 1. وکیل طلاق در چه زمینه‌ای فعالیت می‌کند؟

وکیل طلاق در شاهرود در زمینه امور حقوقی مربوط به طلاق مانند درخواست طلاق، دریافت نفقه و مهریه، استرداد جهیزیه و حضانت فرزندان و غیره فعالیت دارد.

 1. ضرورت دریافت مشاوره حقوقی شاهرود چیست؟

دریافت مشاوره حقوقی شاهرود برای افرادی که درگیر دعاوی و امور حقوقی هستند و نیاز به اطلاعات کامل حقوقی از مسیر درست پیگیری پرونده خود دارند، ضروری است.

 1. وکیل زن در شاهرود چگونه وکیلی است؟

وکیل زن در شاهرود همانند وکلای مرد همکار خود دارای تخصص و تسلط کامل به امور حقوقی مرتبط با حوزه کاری خویش است و می‌تواند با نکته سنجی و تیزبینی نمایندگی حقوقی موکلان خود را به عهده بگیرد.

 1. دعاوی خانوادگی تحت صلاحیت وکیل خاناوده در شاهرود کدامند؟

دعاوی خانوادگی تحت صلاحیت وکیل خانواده شامل ازدواج، طلاق، نفقه، حضانت و مسائل مربوط به وراثت و غیره می‌شود.

 1. وکیل مواد مخدر در شاهرود کیست؟

وکیل مواد مخدر در شاهرود فردی است که در زمینه امور حقوقی مربوط به دعاوی موادرمخدر فعالیت می‌کند و با قبول وکالت پرونده موکلان خود به دنبال تقلیل جرم و کاهش مجازات آن‌هاست.

 1. برای ارتباط با بهترین وکلای شاهرود چه باید کرد؟

برای ارتباط با بهترین وکلای شاهرود می‌توانید از جلسات حضوری در دفتر وکالت شاهرود یا استفاده از راه‌های ارتباط تلفنی و آنلاین برخوردار باشید.

مشاوره حقوقی حضوری

جهت دریافت هرگونه خدمات مشاوره حقوقي حضوری میتوانید با وقت قبلی از وکلای پایه یک دادگستری مشاوره بگیرید

مشاوره حقوقی آنلاین

برای مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین با  وکلای پایه یک دادگستری در واتساپ از طریق لینک زیر اقدام فرمایید…

مشاوره حقوقی تلفنی

در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقي تلفنی دارید کافیست با ما تماس بگیریدتا از خدمات مشاوره تلفنی استفاده نمایید …

مشاوره حقوقی

مشاوره و راهنمایی حقوقی توسط وکیل پایه یک دادگستری به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی (شبکه های اجتماعی و پست الکترونیک)

تنظیم اوراق قضایی و انجام محاسبات حقوقی

تنظیم اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لوایح دفاعی، محاسبه دیه (قتل – اعضای بدن)، محاسبه مهریه به نرخ روز، محاسبه ارث، محاسبه تأخیر تأدیه دین و…

پذیرش وکالت

پذیرش وکالت در امور حقوقی، حسبی، کیفری، خانواده، ملکی، تجاری، گمرکی، کار وکارگری، شوراهای حل اختلاف…

تنظیم قراردادها

مشاوره در خصوص تنظیم انواع قراردادها (عمومی، مشارکتی، ملکی، صنعتی و تجاری، محرمانگی، پیمان، سرمایه گذاری، تقسیم ارث، کار دائم و موقت، هبه، بیع متقابل، صلح، حقوق ناشر و مؤلف ، ورزشی و…) و نظارت بر اجرای آن ها

درباره ما

وکیل ما را امین خود بدانید

مهمترین تأکید وکیل پایه یک دادگستری حسن وحدانی، پیگیری مداوم پرونده هاست. وکیل خوب باید امین موکل و در کارش مسئولیت پذیر باشد و تمام تلاش خود را در احقاق حقوق موکل و اجرای عدالت به کار گیرد؛ و باید علاوه بر محاسن اخلاقی، مسلط به کلیه قوانین و مقررات باشد و همواره در حال مطالعه جهت به دست آوردن روزنه ای برای پیروزی در پرونده ها باشد و با تمام قوا از موکل دفاع کند. حسن وحدانی وکیل پایه یک دادگستری، با انجام امور وکالتی به طور تخصصی و حرفه ایی بویژه پرونده های ملکی و ثبتی سعی دارد شما را در حل و فصل دعاوی و افزایش دانش حقوقی یاری دهد.

 • قبول پرونده پس از بررسی و اطمینان از پیروزی در آن
 • ارائه خدمات مشاوره ای و وکالتی تخصصی
 • دریافت حق الوکاله منصفانه و متناسب
 • آشنایی کامل با رویه شعبات دادگاههای حوزه غرب و شمال تهران
 • ارائه گزارش مستمر در مراحل دادرسی به موکل
 • کسب رضایت حداکثری از موکلین
بهترین وکیل شاهرود
بهترین وکیل شاهرود

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

قبل از هر اقدام حقوقی با وکیل متخصص ما مشورت کنید تا بهترین راهکار را دریافت کنید

کارهایی که انجام دادیم

نتایج موفقیت ما

پرونده‌های حقوقی

پرونده‌های کیفری

دعاوی خانواده

دعاوی ملکی

امور ثبت شرکت‌ها

کار و کارگری

قدم به قدم

نحوه کار ما چگونه است؟

۱

مشاوره حقوقی

مراجعین با توجه به موضوع پرونده به دپارتمان مربوطه راهنمایی می شوند.
۲

تنظیم قرارداد

قرارداد مالی و کاری در محل دفتر وکیل پایه یک دادگستری وکیل حمزه زاده منعقد میگردد.
۳

انجام کار بر روی پرونده

در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت پیگیر پرونده های ارجاعی شما هستیم.
۴

اتمام قرارداد

پس از اخذ رای و اتمام کار در هر پرونده قرارداد فی مابین پایان می پذیرد.

درخواست تماس رایگان

_


  مشتریان ما چه می گویند؟

  نظرات مشتریان

  سوالات متداول

  چرا باید به شما برای پرونده خود اعتماد کنم؟

  وجه تمایز ما مطالعه دقیق پرونده ها بصورت تخصصی توسط کمیسیون های متشکل از قضات سابق و وکلای مجرب می باشد که این امر موجب موفقیت و کسب رضایت حداکثری موکلین می گردد. علاوه بر این، موکلین محترم می‌توانند با مراجعه حضوری به دفتر و نیز گفت‌وگو با وکلای متخصص در زمینه مدنظر خود از قدرت و تبحر وکلا اطمینان حاصل کرده و با خیالی آسوده وکالت خود را به فرد مورد نظر خود بسپارند.

  موسسه حقوقی ما چه پرونده هایی را قبول میکند؟

  دفتر وکالت ما تمامی پرونده های حقوقی ، کیفری ، ملکی و خانواده رو می پذیرد و تمامی پرونده ها توسط وکیل متخصص انجام میگردد.
   بخشی از پرونده ها که تا کنون به انجام رسانیده شده عبارتند از :
  کلیه دعاوی کیفری : کلاهبرداری ؛ خیانت در امانت ؛جعل و استفاده از سند مجعول وشکایت چک …
  حقوقی : الزام به تنظیم سند رسمی ؛ دعاوی اجاره ؛ مطالبه چک برگشتی ؛ مطالبه خسارات ؛ تنظیم دادخواست ؛ اظهارنامه ؛ دعاوی مشارکت در ساخت ؛ الزام به انجام تعهد ؛ مطالبه کلیه اوراق و اسناد تجاری و قراردادهای منعقده و نظارت قراردادی فیمابین اشخاص حقیقی و حقوقی ، تخلیه مسکونی و تجاری ؛ سرقفلی ؛ توقیف اموال ؛ افراز و دستور فروش و …
  خانوادگی : مطالبه مهریه ؛ نفقه ؛ تهیه مسکن و تعیین تکلیف زوجه ؛ اجرت المثل ایام زوجیت ؛ طلاق توافقی ؛ طلاق یک طرفه ؛ ارث ؛ وصیت ؛ تقسیم ترکه ؛ توقیف اموال ؛ تغییر نام و نام خانوادگی و .. و سایر مراجع عمومی قضایی و مراجع اختصاصی قضایی و…

  فرآیند رسیدگی به درخواست‌های موکلین چگونه است؟

  موکلین به سه روش اینترنتی، تلفنی و حضوری می‌توانند درخواست خود را به ثبت برسانند. در روش مشاوره حقوقی اینترنتی، پس از ثبت اطلاعات در فرم مشاوره حقوقی در وبسایت به نشانی https://sara-hamzehzade.ir/ در کوتاه‌ترین زمان توسط همکاران  بررسی و با شما جهت پاسخگویی و یا تعیین وقت مشاوره حقوقی تماس حاصل خواهند نمود. در روش حضوری، پس از تماس اولیه و تعیین وقت مشاوره، موکلین با مراجعه به دفتر وکالت می‌توانند با کارشناسان حقوقی و وکیل متخصص در رابطه با موضوع مدنظر خود به گفت‌وگو بپردازند. در روش مشاوره تلفنی ، کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان خواهند بود.

  بهترین وکیل تهران کیست ؟

  برای پاسخ به این سوال میتوانیم بگوییم که بهترین وکیل تهران کسی است که دارای تخصص و تجربه کافی در دعوی مورد نظر داشته ، امانت دار و صادق بوده و از ارتباطات قوی برخوردار باشد.
  برای اینکه بدانیم چگونه بهترین وکیل تهران را انتخاب کنیم به مقاله بهترین وکیل تهران مراجعه کنید.

  هزینه حق الوکاله شما چقدر است؟

  هزینه وکیل نسبت به هر پرونده متفاوت میباشد و نمیتوان قیمت ثابتی را برای پرونده ای مختلف در نظر گرفت.از آنجا که موسسه حقوقی ما تمام تلاش خود برای احقاق حق موکل انجام میدهد، ما تسهیلاتی را در نظر گرفتیم تا موکلین بتوانند به صورت اقساط و با شرایط خود حق الوکاله را پرداخت نمایند.

  آیا مشاوره حقوقی حضوری شما هم رایگان هست؟

  مشاوره حقوقی رایگان فقط مربوط به مشاوره های تلفنی میباشد و مشاوره حقوقی حضوری توسط وکیل برای شما هزینه دارد ،البته اگر قصدتان گرفتن وکیل و عقد قرارداد وکالت باشد هزینه مشاوره حقوقی حضوری رایگان میباشد.

  چقدر طول میکشد تا پرونده من به نتیجه برسد و حکم صادر شود؟

  اصولا مدت زمان رسیدگی به پروندها متفاوت هست و نمیتوان مدت دقیقی را گفت ولی اصولا با این ترافیک دادگاه ها حداقل شش ماه طول میکشد

  بهترین وکیل شاهرود

  آنچه در اندیشه شماست، تخصص ماست!

  خدمات تخصصی دفتر وکالت سارا حمزه زاده

  دیگر خدمات ما...وکیل امور ثبت احوال

  وکالت امور ثبت احوال

  بسیاری از دعاوی هستند که به دلایل مربوط به ثبت احوال ایجاد شده‌اند. به طور مثال شخصی نام خود را تغییر داده اما در تعدادی از اسناد هنوز اسم قبلی‌اش وجود دارد. در این مواقع ممکن است به مشکلات سختی برخورد کند که حتی موجب از دست رفتن اموال شوند. اما راه حل‌های مناسبی برای رفع این قبیل مشکلات وجود دارد. با مراجعه به دفتروکالت حسن وحدانی می‌توانید نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنید. حسن وحدانی وکیل  پایه یک دادگستری با داشتن سال‌ها تجربه در امور ثبت احوال می‌تواند خیلی سریع و با هزینه‌های مناسب پرونده شما را حل کند. روزانه به دلیل حجم بالای اطلاعاتی که در ثبت احوال صورت می‌گیرند بدیهی است که مشکلاتی در اشتباه شدن تاریخ یا اطلاعات اسناد پیش بیاید.

  .

  اطلاعات بیشتر
  وکیل چک و سفته

  وکالت امور چک بانکی و سفته

  امور چک و سفته و به طور کلی اسناد تجاری با توجه به شرایط خاص این اسناد بر چرخه اقتصاد دارای اهمیتی خاص بوده و در این خصوص قانون گزار با تصویب قانون خاص از اسناد تجاری حمایت نموده که در صورت اشراف به این قوانین میتوانید تا حدودی از حقوق حقه خویش بهره مند شوید. برای مشاوره رایگان با وکیل امور چک و سفته تماس بگیرید.

  وکیل قراردادها

  وکالت امور قراردادی

  تنظیم انواع و اقسام قراردادها به وسیله بهترین و مجرب ترین وکیل گروه ما خواسته های شما را در خصوص یک قرارداد تبدیل به نگارشی حقوقی کرده و به شما کمک می کنیم برنده میدان های بعدی مربوط به قرارداد باشید و وکلای ما خود ضمانت و گارانتی قرارداد تنظیم شده هستند و درصورت بروز مشکل از شما بر اساس قرارداد دفاع می نمایند. کافیست قبل از تنظیم قرارداد با ما تماس بگیرید.

  وکیل دیوان عدالت

  وکالت امور دیوان عدالت اداری

  وکیل دیوان عدالت در وهله اول باید مورد تایید خود دیوان باشد. پس با اطمینانی به سراغ یافتن چنین شخصی بروید. توجه داشته باشید که اگر بخواهید از یک اداره خاص شکایت کنید می‌توانید آن را به چند شکل انجام دهید. شما می‌توانید علاوه بر شکایت از خود اداره، از مامور یا کارمند مربوطه هم شکایت کنید. همچنین باید بدانید که در دیوان فقط می‌توانید از شرکت‌های دولتی شکایت کنید. برای بردن دعوی به دیوان عدالت ابتدا باید رسیدگی به مسئله‌تان در سازمانی که ازش شکایت کرده‌اید رد شده باشد. با این تفاسیر داشتن پرونده در دیوان عدالت از سختی خاصی برخوردار است و کمک گرفتن از یک وکیل مجرب بسیار به نتیجه کار شما کمک می‌کند.

  .

  اطلاعات بیشتر
  وکیل امور شرکت ها

  وکالت امور شرکت ها

  تمامی شرکت ها به دلایل پیچیدگی قوانین و معاملات امروزی نیازمند به داشتن یک وکیل دادگستری متخصص به امور شرکت ها هستند تا تمام مسائل حقوقی و قضایی لازمه را با بهترین عملکرد به نتیجه برساند. اگر یک شرکت در دادرسی محاکمه شود، در نهایت این وکیل است که باید از سوی شرکت مذاکره کننده و نماینده باشد تا دفاع لازم را انجام دهد. ارائه خدمات مشاوره ای و قبول وکالت در پرونده های شرکت ها از قبیل: رسیدگی به اختلافات، کمک به مذاکره در قراردادها، پیش نویس و ذکر شروط مهم و اساسی قرارداد و بررسی قراردادهای تجاری، کمک و تسهیل امور،برای شروع کسب و کار و راه اندازی استارتاپ ها، رسیدگی به مسایل مربوط به پایان کسب و کار و یا مسائل مربوط به انتقال و موارد دیگر، کمک به تغییر، تبدیل، ادغام شرکت و یا تغییر ساختار سازمانی..

  .

  اطلاعات بیشتر
  وکیل امور ثبتی

  وکالت تخصصی امور ثبتی

  کلیه ی اقدامات ثبتی نیاز به وکیل متخصص امور ثبتی دارند که در این حوزه متخصص امر باشد و با سرعت بخشیدن به روند پرونده شما مقدمات موفقیت شما را فراهم نماید. امور مهریه و چک و اسناد رهنی از جمله اموری هستند که وکیل ثبتي میتواند به شما در آن حوزه ها کمک کند.حسن وحدانی وکیل پایه یک، با انجام امور وکالتی به طور تخصصی و حرفه ایی بویژه پرونده های ملکی و ثبتی سعی دارد شما را در حل و فصل دعاوی یاری دهد.

  وکیل امور ملکی

  وکالت تخصصی امور ملکی

  امور ملکی و ثبت ملکی یکی از حساس ترین حوزه های حقوقی موجود است که نیازمند مشاوره تخصصی قبل از هر اقدام است . مشاوره حقوقي با وکیلی که در زمینه ملکی با کلیه قوانین مربوط آشنایی دارد و تجربه بالای وی راهگشای مشکلات شماست. دعاوی ملکی یکی از مهمترین و بیشترین دعاوی مالی کشور است. ارائه خدمات مشاوره ای و قبول وکالت در پرونده های ملکی و املاک از قبیل: الزام به تنظیم سند رسمی، تقسیم و فروش ملک مشاع، سرقفلی، وقف، تصرف عدوانی، خلع ید، اجاره، مشکلات ثبتی املاک و سایر موضوعات راجع به املاك و اراضی.

  اطلاعات بیشتر
  وکیل امور کیفری

  وکالت در کلیه امور کیفری

  یکی از مهمترین و دشوارترین و در عین حال حساس ترین وکالت ها وکالت کیفري است که به شدت نیازمند علم و تبحر و سرعت عمل وکیل بوده و در این نوع وکالت نحوه بیان جملات حتی گاهی میتواند مرز بین اعدام و برائت باشد و تجربه وکیل کیفري در این مدل بسیار راهگشاست. پذیرش پرونده های: آدم ربایی، قتل عمد، جعل و استفاده از سند مجعول، کلاهبرداری، خیانت در امانت، قاچاق مواد مخدر و اسلحه، سرقت مسلحانه، صدور چک بلامحل و…

  وکيل امور خانواده

  وکالت در کلیه امور خانواده

  امور خانواده هرچند امور بسیار فراگیری هستند ولی حتماً قبل از هر اقدامی باید با وکلای متخصص این امور مشاوره های تخصصی انجام شود و با بهره گیری از تجارب وکلای کارکشته خانواده در ان حوزه پیشاپیش موفقیت خود را تضمین کنید. انجام تمام امور مربوط به پرونده های خانواده از جمله، طلاق از طرف مرد، طلاق ازطرف زن، طلاق توافقی، حضانت فرزند، نفقه، اجرت المثل، مهریه، کودک آزاری و دیگر امورخانواده.

  وکیل امور حقوقی

  وکالت امور حقوقی

  وکیل حقوقی بطور کلی در امور حقوقی فعالیت دارد و به حل مسائل و مشکلات پیش‌آمده می‌پردازد. حدود اختیارات وکیل بطور کامل در قرارداد ذکر می‌شوند.این اختیارات از تنها یک موضوع خاص شامل می‌شوند تا حق تصمیم‌گیری درتمامی امور و کارها. ارائه خدمات مشاوره ای و قبول وکالت در پرونده های حقوقی از قبیل: وصول مطالبات؛ الزام به تنظیم سندرسمی؛ دعاوی اجاره؛ مطالبه خسارات؛ مطالبه چک و سفته؛  تنظیم دادخواست؛ اظهارنامه؛ الزام به انجام تعهد، تخلیه مسکونی و تجاری؛ سرقفلی؛ توقیف اموال و…

  98%موکل راضی
  430+پرونده موفق
  8620+ساعت مشاوره
  10+سال تجربه

  آنچه همه باید بدانیم

  آخرین مقالات و مطالب حقوقی

  خدمات مشاوره حقوقی

  یکی از مشاغلی که امروز تبدیل به خدمتی کاملاً ضروری و اجباری برای خانواده‌ها و افراد جامعه به خصوص در شهرهای بزرگ مانند تهران شده است، خدمات مشاوره حقوقی است. یکی از معضلات جامعه این است که افراد آشنایی کافی با قوانین و رویه های قضایی ندارند و بدون آگاهی دست به اعمالی می زنند که در نهایت آسیب رسیدن به خودشان و هر یک از افراد جامعه را به همراه خواهد داشت. اگر آگاهی کافی نسبت به قوانین حقوقی داشته باشیم و در هنگام بروز مشکل با یک وکیل خوب مشورت کنیم ، تا این حد مشکلات حل نشده نخواهیم داشت. به این ترتیب ضمن احقاق حق خود به حقوق دیگران نیز احترام خواهیم گذاشت. همه ی انسانها اعم از زن و مرد در هر سنی دارای حقوق و تکالیفی هستند و این تکالیف توسط قانونگذار وضع می گردد. از جمله قوانینی که آگاهی از آن بر هر فرد لازم است عبارتند از : قانون مدنی یا کیفری شامل ازدواج و طلاق نفقه، ارث، افترا، قرارداد ها، امور گمرکی، قوانین جهیزیه، روابط نامشروع، سرقت، قتل، اصلاح شناسنامه، ابطال شناسنامه، مواد مخدر، جعل، خیانت در امانت، تعزیرات، قوانین ملکی، تغییرنام، امور ثبتی، انحصار وراثت، نزاع و ترک انفاق همه ی موارد ذکر شده دارای قوانین و مقرراتی هستند که لازم است جهت آگاهی از آن ها با وکیلی کاردان و آگاه مشورت نمایید. دفتر وکالت و مشاور حقوقی حسن وحدانی در تهران چنانچه به هر دلیل امکان اخذ وکیل را ندارید توجه داشته باشید به جهت تخصصی بودن مسائل حقوقی نیاز مبرم به استفاده از تجربه و دانش فردی حقوق دان در جهت جلوگیری از آسیب و تشدید خسارت را اکیداً دارید، فلذا دفتر وکالت با تکیه بر تجربه و اطلاعات علمی در جهت بررسی و ارائه راهکارهای مناسب در راستای رفع مشکلات و ابهامات حقوقی مهیا برای مشاوره به شما عزیزان می باشد.

  نحوه استفاده ازخدمات مشاوره :

  از آنجایی که وکیل سارا حمزه زاده اعتقاد وافر به دقت و نکته سنجی در امر مشاوره و بالتبع راهنمایی صحیح و کامل است و این مهم از طریق مشاوره حضوری میسر میگردد. همچنین وقتی شما به صورت حضوری با وکیل گفت و گو می نمایید به راحتی اطلاعات و تسلط ایشان را ارزیابی می نمایید و با اقناع وجدان بیشتری پرونده خود را به وکیل می سپارید.لیکن در این سایت برای اشخاصی که به هر دلیل مراجعه حضوری ممکن نیست امکانات مشاوره و راهنمایی غیر حضوری محیاست.

  دفتر وکالت سارا حمزه زاده

  اصول راه اندازی استارت آپ اینترنت پرسرعت در تهران بهترین گوشی های 2019 بهترین گوشی های سال 2020 بیماری ویروس کرونا بیمه کوثر تخت بیمارستانی تخت بیمارستانی ارزان تعرفه طراحي سايت حرفه اي تعرفه طراحی وبسایت با پایتون جدول قیمت طراحی سایت خرید آنلاین بلیط هواپیما خرید شماره مجازی آمریکا خرید شماره مجازی تلگرام خرید شماره مجازی واتساپ خرید شماره مجازی واتساپ ارزان داربست فوری دفتر تخصصی طراحی سایت غرب تهران راه‌حل مبارزه با کرونا در کشورهای مختلف جهان شماره مجازی رایگان برای تلگرام شماره مجازی واتساپ طراحي تخصصي وب سايت طراحي حرفه اي وب سايت طراحی سایت ارزان طراحی سایت تهران طراحی سایت شرکتی طراحی سایت فروشگاه اینترنتی طراحی وب سایت ارزان طراحی وب سایت با قیمت مناسب طراحی وب سایت سلفچگان طراحی وب سایت شهرستان‌های ایران قيمت طراحي سايت قیمت طراحی سایت با لاراول قیمت طراحی سایت با وردپرس قیمت طراحی سایت شرکتی قیمت طراحی سایت فروشگاهی قیمت وب سایت در ایران هزینه طراحی سایت در سال 1402 هزینه طراحی سایت و اپلیکیشن وب سایت تجهیزات اتومبیل وکیل وکیل اسلامشهر وکیل تهرانسر وکیل شاهرود گوشی های 2020