وکیل سمیه اکرمی


فهرست مطالب

خدمات دفتر وکیل پایه یک دادگستری

سمیه اکرمی 

_

وکالت امور خانواده

وکالت امور خانواده و خدمات خانواده یکی از زمینه های تخصصی حوزه وکالت شامل موضوعاتی از جمله مهریه، نفقه زن، اجرت ‌ المثل ایام زناشویی، طلاق میباشد.

وکالت دعاوی کیفری

وکالت امور کیفری و خدمات کیفری یکی از حوزه های تخصصی دارای موضوعاتی از جمله تجاوز جنسی، رابطه نامشروع، کلاهبرداری در دایره دعاوی امور کیفری قرار می گیرند.

وکالت دعاوی حقوقی

وکالت دعاوی حقوقی. دعاوی حقوقی مستقیماٌ در محاکم دادگستری مطرح می‌شود و دیگر نیازی نیست که به دادسرای عمومی و انقلاب مراجعه کرد بلکه بدواٌ در دادگاه مطرح و

وکالت امور ملکی

وکالت امور ملکی بیشتر بدانید. دعاوی ملکی لقبی برای دسته ای از دعاوی حقوقی و کیفری به شمار می رود که به گونه ای به مسئله املاک مربوط می شوند.
01

ما حرفه ای هستیم

به وبسایت

سمیه اکرمی وکیل دادگستری  خوش آمدید

 با ارائه خدمات حقوقی در زمینه های مختلف اعم از طلاق ، مطالبه مهریه ، نفقه ، حضانت و همچنین در زمینه ملکی مانند: الزام به تنظیم سند رسمی، افراز ملک مشاع،خلع ید ،رفع تصرف ، اثبات مالکیت و دیگر دعاوی حقوقی و کیفری در خدمت مراجعین می باشد.

 • وکیل دعاوی کیفری
 • وکیل دعاوی ملکی
 • مشاور حقوقی
 • وکیل حرفه ای
 • وکیل دعاوی خانواده
 • انحصار وراثت
02

محدوده خدمات ما

قانون خانواده

براساس قانون حمایت خانواده ، به امور و دعاوی خانوادگی در دادگاه خانواده رسیدگی می شود؛ اموری مانند :

 1. نامزدی و خسارات ناشی از برهم زدن آن
 2. نکاح دائم، موقت و اذن در نکاح
 3. شروط ضمن عقد نکاح
 4. ازدواج مجدد
 5. جهیزیه
 6. مهریه
 7. نفقه زوجه و اجرت المثل ایام زوجیت
 8. تمکین و نشوز
 9. طلاق، رجوع، فسخ و انفساخ نکاح، بذل مدت و انقضای آن
 10. حضانت و ملاقات طفل
 11. نسب
 12. رشد، حجر و رفع آن
 13. ولایت قهری، قیمومت،امورمربوط به ناظر وامین اموال محجوران ووصایت درامورمربوط به آنان
 14. نفقه اقارب
 15. امور راجع به غایب مفقود الاثر
 16. سرپرستی کودکان بی سرپرست
 17. اهدای جنین
 18. تغییر جنسیت

انتخاب بهترین وکیل از مهم‌ترین اقداماتی است که برای حل مشکلات حقوقی باید در نظر بگیرید. معیار انتخاب بهترین وکیل، ویژگی‌های بهترین وکیل در این مقاله بیان شده است. اولین قدم در هر پرونده قضایی انتخاب بهترین وکیل بخصوص دراسلامشهر است. در دنیای امروزی کمتر کسی پیدا می‌شود که درگیر پرونده‌های حقوقی نباشد. به جای صرف کردن ساعت‌ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن بهتر است که همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید. داشتن وکیلی با مهارت و تخصص کافی می‌تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری نماید. در این سایت از بهترین وکیل‌های اسلامشهر را معرفی کرده‌ایم.

سمیه اکرمی وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک اسلامشهر

ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل در اسلامشهر چیست؟ مشخصات فردی و چند مورد از پرونده‌های  وکیل برتر اسلامشهر، همراه با آدرس و شماره تماس بهترین وکیل، بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید براساس معیار‌های خود،  آن‌ را انتخاب کنید.

وکالت دعاوی حقوقی اسلامشهر

_

وکالت دعاوی ملکی اسلامشهر

_

وکالت دعاوی کیفری اسلامشهر

_

وکالت دعاوی خانواده اسلامشهر

_

 ما، درصدد معرفی  وکیل خبره در اسلامشهر برای سهولت در انتخاب یک وکیل کارکشته برای پرونده‌های حقوقی شما کاربران برآمده، تا اگر گره ای در کارتان پیش آمده به کمک این وکلای متخصص و مجرب در اسلامشهر باز شود.

اولین و مهم ترین اقدام برای حل یک مشکل حقوقی و یا انجام یک کار قانونی، انتخاب یک وکیل خوب و مناسب با موضوع مورد نظر است.

افرادی که نیاز به اخذ مشورت و راهنمایی از متخصصین امور حقوقی دارند می توانند با انتخاب یک وکیل متخصص و باتجربه، با آرامش خاطر امور خود را به او بسپارند و مطمئن باشند که وکیل انتخابی آن ها از بهترین روش های موجود برای موفقیت در پرونده آن ها استفاده می کند.

از امتیازات اخذ وکیل مناسب برای انجام امور قانونی، جلوگیری از صرف وقت و هزینه اضافی و کسب بهترین نتیجه ممکن است. برای انتخاب درست بهترین وکیل، باید از وجود معیارها و ویژگی های خاصی در وکیل مورد نظر مطمئن شوید.

با توجه به اینکه شهر تهران به عنوان پایتخت ایران و پرجمعیت ترین شهر ایران محسوب می شود و از آنجا که تهران مرکز تجاری و سیاسی ایران و کانون اقتصادی ایران می باشد. قطعا این شهر با داشتن این خصوصیات، دعاوی، پرونده ها و احتیاجات حقوقی بسیاری دارد و افراد بسیاری در اسلامشهر با مشکلات و مسائل قانونی در امور مختلف خانوادگی، اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و … مواجه می شوند که نیاز به پیدا کردن بهترین وکلای تهران جهت اخذ مشورت و راهنمایی و حل و فصل دعاوی خواهند داشت.

وکیلوکیل اسلامشهروکیل شاهرودوکیل غرب تهران

وکیلوکیل اسلامشهروکیل تهرانسروکیل شاهرود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *