وکیل اصفهان نجمه نریمانی


وکیل اصفهان

خانم نجمه نریمانی وکیل پایه یک دادگستری از سال ۱۳۹۴تا کنون می باشند

ایشان دارای مدرک
کارشناسی ارشد حقوق مالکیت فکری از دانشگاه دولتی قم هستند

از جمله سوابق ایشان می توان به موارد زیر اشاره کرد.:

وکیل باغ گیاه شناسی اصفهان از سال ۱۳۹۷الی ۱۳۹۹

تجربه بیش از صدها پرونده موفق در زمینه کمسیون ماده۱۰۰و ۹۹ شهرداری. ها

وکیل پرونده های محیط زیست و جهاد کشاورزی

وکیل. بانک پاسارگارد از سال ۱۴۰۰ تا۱۴۰۱

وکیل سازمان تامین اجتماعی از سال ۹۶تا۹۷

همکاری با موسسات معتبر حقوقی اصفهان

تخصص ایشان در وکالت و مشاوره دعاوی ملکی خانواده ثبتی تجاری می باشد

از دیگر فعالیت های ایشان
تنظیم قراردادهای حقوقی و تجاری

امور مهاجرت به قبرس ترکیه می باشند..

همچنین ایشان وکیل تخصصی دعاوی ملکی و خانواده در موسسات حقوقی شهر اصفهان می باشند

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری

مشاوره و راهنمایی حقوقی توسط وکیل پایه یک دادگستری به صورت حضوری، تلفنی و اینترنتی (شبکه های اجتماعی و پست الکترونیک)

تنظیم اوراق قضایی و انجام محاسبات حقوقی

تنظیم اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لوایح دفاعی، محاسبه دیه (قتل – اعضای بدن)، محاسبه مهریه به نرخ روز، محاسبه ارث، محاسبه تأخیر تأدیه دین و…

کارفرماوکیل نجمه نریمانی
ایجاد توسطنویان پلاس
شماره تماس 09135667922

اقداماتی که در دفتر وکالت ایشان انجام می گردد:

 • وکالت تخصصی در پرونده های ملکی
 • وکالت تخصصی در پرونده های کیفری
 • وکالت تخصصی در پرونده های خانواده
 • وکالت تخصصی در پزونده شرکت های تجاری
 • وکالت در پرونده های کارگر و کارفرمایی و قراردادکار
 • وکالت در قراردادهای پیمانکاری
 • مشاوره و تنظیم انواع دادخواست های حقوقی و کیفری
 • تنظیم دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی
 • تنظیم دادخواست تحویل مبیع
 • تنظیم شکوائیه کلاهبرداری
 • تنطیم شکواییه انتقال مال غیر
 • مشاوره حقوقی و کیفری آنلاین
 • مشاوره حقوقی و کیفری

بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان چه کسی است؟

وکیل کسی است که به موجب یک قرارداد انجام اموری به او سپرده می شود به عبارتی دیگر وکیل را می توان به عنوان یک نماینده قانونی که انجام مسئولیت هایی به او سپرده می شود معرفی نمود و وکیل پایه یک دادگستری نیز به فردی گفته می شود که در رشته حقوق تحصیل کرده و بعد از گذراندن آزمون  و دوره کارآموزی موفق به دریافت وکالت پایه یک گردیده است و قادر به پیگیری امور حقوقی در مراجع قضایی می باشد. لازم است که بدانید برای پیگیری پرونده های حقوقی تنها بایستی به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان مراجعه کنید.

هدف از مراجعه به بهترین وکیل پایه یک دادگستری

افرادی که با مشکلات حقوقی مواجه می شوند سعی می کنند قبل از هر اقدامی به منظور جلوگیری از هرگونه ضرر و زیان با بهترین وکیل اصفهان مشورت کنند که مشاوره با وکیل پایه یک ممکن است به یکی از اهداف ذیل انجام گیرد:

 • برخی افراد ممکن است توانایی مالی لازم برای سپردن پرونده حقوقی خود به بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان را نداشته باشند از این رو به منظور کسب اطلاعات حقوقی لازم در مورد پرونده ای که در دست دارند با یک وکیل پایه یک دادگستری مشورت می کنند.
 • دسته ای دیگر از افراد نیز ممکن است هیچگونه مشکل حقوقی نداشته باشند و تنها به منظور کسب اطلاعات حقوقی بیشتر در موردی خاص درخواست مشاوره با وکیل پایه یک را داشته باشند به عنوان مثال افرادی که قصد دارند شرکتی را راه اندازی کنند و یا این که یک قرارداد کاری در خارج کشور امضا نمایند ترجیح می دهند برای جلوگیری از هرگونه خسارت و ضرر احتمالی با بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان مشورت داشته باشند.
 • عده ای دیگر نیز به منظور انتخاب وکیل باتجربه و متخصص با چندین وکیل پایه یک مشاوره می کنند این افراد در جلسه مشاوره کلیات پرونده حقوقی خود را در اختیار وکیل قرار می دهند و در صورتی که با هم به توافق برسند بعد از عقد قرارداد وکالت و پیگیری پرونده خود را به او می سپارند.

 

🥇 سطح وکیل: وکیل پایه یک دادگستری
⚖️ تخصص: ملکی، کیفری، خانواده، ثبتی، حقوقی
📝 خدمات: مشاوره رایگان + پیگیری پرونده
✔️ میزان موفقیت: %90 موفقیت پرونده ها
💰 هزینه وکیل: بر اساس سختی پرونده

انتخاب بهترین وکیل خبره در اصفهان

در شهر اصفهان هم مانند دیگر شهرهای ایران، مشکلات حقوقی زیادی وجود دارد و افرادی که دچار مشکلات حقوقی می شوند، تسلط بر قوانین وکالتی نداشته و مسلما نمی توانند از پرونده خود در دادگاه دفاع کنند، بنابراین حضور یک وکیل خبره در انجام این امور واجب است تا کلیه این خدمات را به او بسپارید. همچنین یک وکیل خوب باید سابقه کاری خوبی داشته باشد و از اطلاعات و قوانین بروز شده آگاهی کامل داشته باشد تا بتواند با شواهد و مدارک موجود از موکل خود، در دادگاه از او دفاع کند. باید به این نکته توجه داشت که انتخاب یک وکیل خوب در همان ابتدا، می تواند به طور کلی مسیر پرونده را تغییر دهد و به پیشبرد پرونده در جهت روند مثبت آن ، کمک بسیار زیادی کند اما اگر در همان ابتدا، شخص انتخاب نادرستی برای وکیل داشته باشد احتمال ضرر بالا می رود. بنابراین مطالعه این مقاله به شما کمک می کند تا بتوانید وکیل مورد نظر خود را انتخاب کنید و بتوانید به درستی تصمیم بگیرید.

چرا باید در انتخاب وکیل خوب دقت کنیم؟

اگر در انتخاب خود دقت کافی داشته باشید، وکیل خوب اصفهان می تواند حق از دست رفته را کاملاً اعاده کند و نتیجه دادگاه را به نفع شما تغییر دهد. به عنوان مثال، زمانی که علیه شما شکایتی شده است (و در واقع شما مرتکب جرمی نشده اید) و هیچ دلیلی دال بر بی گناهی شما وجود ندارد.

در این صورت وکیل می تواند با استفاده از تجربه و تخصص خود و یا راه های دیگر مانند استناد به رأی وحدت رویه یا موارد مشابه، قاضی را متقاعد کند که به نفع شما حکم دهد. این پرونده ها نیازمند اطلاعات کامل و به روز در زمینه مسائل حقوقی و کیفری است.

همانطور که میدانید برای انتخاب یک وکیل خوب باید به نکاتی توجه کرد. رعایت این نکات به شما کمک می کند تا با دانش و اطلاعات کامل، متخصص مناسب برای موضوع مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر در زمینه مسائل حقوقی دانشی ندارید، می توانید با کارشناسان حقوقی مشورت کنید و فردی را انتخاب کنید که در تسلط بر قوانین و داشتن تجربه کافی به شما کمک کند.

در نظر داشته باشید که برای دعاوی حقوقی می توانید از وکیلی که در امور حقوقی صلاحیت بیشتری دارد کمک بگیرید. با توجه به اینکه برخی از وکلا در طول سال های فعالیت خود می توانند پرونده هایی را که صرفاً حقوقی هستند به عهده بگیرند، لذا مهارت و تجربه آنها بیشتر در زمینه دعاوی و امور حقوقی است.

از سوی دیگر برخی از وکلا در پرونده های کیفری تخصص دارند. زیرا بیشتر پرونده های آنها مربوط به جرایم کیفری بود. با این روش می توانید از موضوعی که به وکیل سپرده اید اطمینان کامل داشته باشید. زیرا او موارد زیادی مشابه شما داشته و مهارت های زیادی در این زمینه کسب کرده است.

برچسبها

بهترین وکیل در اصفهان حاذق ترین وکیل در اصفهان حرفه ای ترین وکیل در اصفهان قبول وکالت دعاوی امور ثبتی در اصفهان مجرب ترین وکیل در اصفهان مشاوره حقوقی در اصفهان مشوره تخصصی حقوقی در اصفهان وکیل اصفهان خیابان ارباب وکیل اصفهان خیابان خانه اصفهان وکیل اصفهان خیابان رحیم ارباب وکیل اصفهان خیابان شیخ مفید وکیل اصفهان خیابان مرداویچ وکیل اصفهان خیابان ملاصدرا وکیل اصفهان خیابان ملک شهر وکیل اصفهان خیابان میر وکیل اصفهان خیابان میرزا طاهر وکیل اصفهان خیابان ناژوان وکیل اصفهان خیابان نشاط وکیل اصفهان خیابان نیکبخت وکیل اصفهان خیابان هشت بهشت وکیل اصفهان محله نیکبخت وکیل با تجربه در استان اصفهان وکیل حرفه ای در اصفهان وکیل خانواده پیگیر در استان اصفهان وکیل خوب در اصفهان وکیل فوری وکیل مجرب در اصفهان وکیل ملاصدرا اصفهان وکیل مهریه کاردان در استان اصفهان وکیل و مشاور حقوقی در اصفهان وکیل پایه یک دادگستری در اصفهان وکیل پیگیر در استان اصفهان وکیل کاربلد در اصفهان وکیل کاردان در اصفهان وکیل کارکشته در اصفهان پذیرش پرونده های امور حسبی در اصفهان پذیرش پرونده های حقوقی در اصفهان پذیرش پرونده های خانواده در اصفهان پذیرش پرونده های ملکی در اصفهان پذیرش پرونده های کیفری در اصفهان

وکیل

وکیلوکیل اسلامشهروکیل اصفهانوکیل تهرانسر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *