مشاوره حقوقی و قبول وکالت در کلیه دعاوی حقوقی کیفری و خانوادگی و ملکی وبازرگانی داخلی و خارجی و انجام امورداوری

ازجمله  وکالت و مشاوره حقوقی در موارد ذیل:

الف. کلیه دعاوی حقوقی از قبیل کلیه دعاوی ملکی، خلع ید، تخلیه، رفع تصرف عدوانی، وصول طلب، الزام به تنظیم سند، توقیف اموال وسایر دعاوی و امور حقوقی

ب. دعاوی خانوادگی از قبیل طلاق، مهریه، نفقه، تمکین، حضانت، فسخ نکاح و سایر دعاوی خانوادگی

ج. دعاوی کیفری از قبیل سرقت، خیانت در امانت، جعل و استفاده از سند مجعول، قتل، ضرب و جرح، کلاهبرداری، فروش مال غیر و سایر دعاوی حقوقی کیفری و خانوادگی وملکی

د.دعاوی بازرگانی داخلی و بین المللی

و.دعاوی بانکی

ه.انجام امور داوری

متقاضیان میتوانند از طریق این سایت نسبت به رزرو وقت مشاوره  جهت مشاوره با وکلای پایه یک دادگستری گروه حقوقی طرح نو و ضمنا خرید بسته وکالت بمنظور انعقاد قرارداد با وکلای گروه حقوقی طرح نو جهت استفاده از خدمات وکالت اقدام نمایند.

هموطنان عزیز در شهر تهران می توانند نسبت به پرداخت حق المشاوره ازطریق سایت و نیز ازطریق مراجعه حضوری جهت مشاوره و انعقاد قرارداد و اعطای وکالت دادگستری اقدام نمایند.

هموطنان مقیم شهرستان یا خارج از کشور نیز می توانند پس از اخذ مشاوره تلفنی نسبت به اعطای وکالت رسمی از طریق دفاتر اسناد رسمی و یا سفارت ایران در سایر کشورها اقدام نمایند تا برای انجام امور قانونی ایشان اقدام گردد.

ضمنا”عزیزان در صورت تمایل میتوانند نسبت به اخذ مشاوره تلفنی از طریق تماس با خطوط ویژه مشاوره که همه روزه حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات میباشد اقدام نمایند .

 • مشاوره حضوری، غیر حضوری و تلفنی ، مطالعه پرونده و اظهار نظر تخصصی، بررسی مدارک و مستندات.
 • انجام امور اضطراری موکلین در سریعترین زمان ممکن و رسیدگی به پرونده های قضایی و کیفری در حداقل زمان ممکن.
 • هزینه مناسب مطابق با تعرفه و توافق حسب مورد و پرونده و با توجه به وضعیت و شرایط موکل با لحاظ سهولت یا پیچیدگی پرونده.
 • وکلای متخصص و با تجربه و پرهیز از وعده و وعیدهای غیر ممکن و عدم قبول پرونده هایی که امکان تحقق ندارند.

تظیم اظهارنامه توسط وکیل اسلامشهر– پرداخت آنلاین

اظهارنامه چیست؟

اظهارنامه یکی از راهکارهایی است که اشخاص برای به دست آوردن حق و حقوقشان و مطالبه آن می توانند قبل از هرگونه اقدام به مراجع قضایی آن را توسط وکیل تنظیم کنند. به عبارتی هر شخصی که دارای حقوقی باشد می تواند قبل از تنظیم دادخواست و مراجعه به دادگاه صرفا با تنظیم اظهارنامه و ابلاغ آن به مخاطب مورد نظر ابتدا حل مسئله خود را با ات مخاطب بخواهند‌.

نحوه تنظیم اظهارنامه

در برگه اظهارنامه هر مطلبی گفته و نوشته شود از آن جایی که اظهارات خودتان به حساب می‌آید باید دقت لازم را در تنظیم آن به جا آورد. چرا که ممکن است اقرار که یکی از ادله اثبات ادعا در دادگاه به حساب می‌آید علیه خودتان و به ضرر خودتان استفاده شود.  از آنجایی که اظهارنامه و هدف از تنظیم آن ابلاغ به مخاطب است باعث می‌شود مخاطب متوجه شود که قصد اقدام قانونی علیه او را دارد اما تا قبل از اقدام او را به یک اظهارنامه از حقوق و حق خود آگاه می کنید.
همچنین در تنظیم اظهارنامه  باید توجه کنید که موارد اخلاق رعایت شود و شرح خواسته به طور کامل ذکر گردد. همینطور از توهین و تهدید و تحت فشار قرار گذاشتن طرف مقابل خودداری گردد.

انواع اظهارنامه

 • اظهارنامه مالیاتی
 • اظهارنامه حقوقی
 • اظهارنامه حوزه خانواده
 • اظهارنامه حوزه املاک

چه شرایطی برای تنظیم و ارسال اظهارنامه وجود دارد؟

۱-احراز هویت اظهارکننده شامل اطلاعات و مکان او
۲-باطل نمودن تمبر و بیان عنوان و موضوع اظهارنامه
۳- دقت نظر داشتن به مندرجات اظهارنامه و شرح آن و خلاصه نوشته ها
۴-تحویل دادن مبلغ در صورتی که اظهارنامه در خصوص تسلیم وجه باشد.

رایج ترین اظهارنامه ها

 •  اظهارنامه رفع تصرف عدوانی
 •  اظهارنامه در رابطه موجر و مستاجر
 • اظهارنامه در امور ملکی و مربوط به تخلیه املاک

مشاوره با وکیل در تنظیم اظهارنامه

به دلیل حساسیت و اهمیتی که تنظیم اظهارنامه دارند مشاوره و کمک گرفتن از وکیل همیشه به همه توصیه می‌شود زیرا همانطور که گفته شد ممکن است به دلایلی اظهارنامه را به اشتباه تنظیم کنید و علیه خودتان در دادگاه استفاده شود لذا قبل از هرگونه اقدام باید با یک وکیل مشاوره نمایید.

هزینه تنظیم اظهارنامه توسط وکیل

برای تنظیم اظهارنامه توسط وکیل تعرفه ثابتی وجود ندارد و با توجه به موضوع مطرح شده قیمت متفاوتی دارند لذا برای تعیین مبلغ آن با وکیل مشورت و شرح مسئله خود را بیان کنید اما به طور کلی بسته به موضوع شرح خواسته مبلغ وکیل برای تنظیم اظهارنامه از ۵۰۰ الی یک میلیون تومان متغیر است.

ساعت کار دفتر وکالت اسلامشهر: روزهای زوج ساعت 16 تا 20

دفتر وکالت اسلامشهر به‌صورت منظم و دقیق اقدام به ارائه مطالب مختلف در حوزه‌های مختلف حقوق و وکالت می‌نماید. همچنین ما برای پاسخ به سؤالات بسیاری از افراد گزیده‌ای از مهم‌ترین پرسش‌های موکلین را جمع‌آوری کرده و اقدام به پاسخ دادن به آن نموده‌ایم. برای مشاهده آخرین مطالب درج‌شده در سایت و یا دیدن  پرسش و پاسخ‌های حقوقی بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

کیل اسلامشهر

آدرس:

آدرس دفتر اسلامشهر: اسلامشهر خیابان زرافشان،ابتدای کوچه 11 پلاک 5 طبقه3

 • تلفن همراه : 09127976041تلفن همراه :09332135153 

دسته‌بندی نشدهوکیل

اصول راه اندازی استارت آپاینترنت پرسرعت در تهرانبهترین گوشی های 2019بهترین گوشی های سال 2020خرید شماره مجازی واتساپ ارزانطراحی سایت ارزانطراحی وب سایت شهرستان‌های ایرانقيمت طراحي سايتگوشی های 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *