اجرا و نصب سقف کاذب در تهران

دکور آسمان

گروه خدماتی اجرا و نصب سقف کاذب در تهران به نام دکور آسمان با مدیریت جناب آقاب علی فقیری در سال 1389 به منظور رفع نیازهای ساختمانی اهالی محترم شهر تهران تاسیس گردید. دکور آسمان با ارائه خدمات با کیفیت و کم هزینه سعی بر جلب رضایت مشتریان خود داشته است.

کیفیت بالا

خدمات ارائه شده کیفیت بسیار بالایی را دارا خواهند بود

در جهت حفظ مسیر پروژه، برای دستیابی به تعادلی اقتصادی و موجه، بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت، در حین اجرای پروژه، که از ابزار و تکنیک‌های خاص خود، در انجام این مهم کمک می‌گیرد.

100صددرصد تضمین کار500پروژه موفق تا به الان

سابقه طولانی

بیش از 10 سال تجربه اجرایی بر این باوریم که جزء بهترین ها هستیم.

گروه خدماتی دکورآسمان با انجام پروژه های متعدد در زمینه نصب سقف کاذب در تهران طی سالهای متوالی ، تجربه مناسبی را این زمینه کسب کرده تا به بهترین نحو در اختیار شما قرار دهد.

نمونه پروژه ها و کارهای انجام شده

از سقف ها می توان به عنوان یکی از اجزایی نام برد که به وسیله آن ها می توان در طراحی دکوراسیون داخلی منزل تغییرات بس دل نشین را به وجود آورد. یکی از تغییراتی که می توان در دکوراسیون داخلی منزل ایجاد کرد، استفاده از سقف های کاذب و آسمان مجازی با طراحی های خاص و جذاب است.با دیدن نمونه پروژه های انجام شده توسط ما در زمینه نصب سقف کاذب در تهران ، شما هم میتوانید این تغییرات دلنشین را تجربه کنید.

نصب سقف کاذب در تهران
سقف کاذب در تهران
اجرای سقف کاذب در تهران
خرید سقف کاذب
مشاهده سقف کاذب در تهران
مشاهده سقف کاذب در تهران
برای مشاهده سایر نمونه کارها کلیک کنید

مشاوره و ارتباط با ما در فضای مجازی

واتس اپ دکورآسمان

تلگرام دکورآسمان

اینستاگرام دکورآسمان

مقاله ها و مطالب

در این بخش شما میتوانید با مطالعه مقالات و مطالب مربوط به اجرا و نصب سقف کاذب و آسمان مجازی اطلاعات خود را از جهت آشنایی و انتخاب درست و بهینه  بالا برده و یک انتخاب شیک و مناسب انجام دهید این مطلب را به اشتراک بگذارید.

گروه دکورآسمان با مدیریت جناب اقای علی فقیری در سال ۱۳۹۱ به منظور رفع نیازهای ساختمانی و زیبا سازی اهالی محترم شهر تهران تاسیس گردید.دکورآسمان با ارائه خدمات با کیفیت و کم هزینه سعی بر جلب رضایت مشتریان خود داشته است.

آدرس: تهران، خیابان قصرالدشت,بعد از بهنود,پلاک 720

تلفن تماس: 09190116371

برچسب‌ها

سقف کاذبسقف کاذب آلومینیومیسقف کاذب فورینصاب سقف آسمان مجازینصاب سقف کاذبنصاب سقف کاذب تهراننصاب سقف کاذب جنوب تهراننصاب سقف کاذب شرق تهراننصاب سقف کاذب شمال تهراننصاب سقف کاذب غرب تهراننصاب فورینصاب کاذبنصب آسمان مجازینصب سقف کاذب فورینصب فوری سقف کاذب آسمان مجازی

دسته‌بندی نشده

آسمان مجازیسقف کاذبسقف کاذب سرویسسقف کاذب فورینصاب سقف کاذب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *