خرید شماره مجازی واتساپ فوری


خرید شماره مجازی واتساپ فوری

خرید شماره مجازی واتساپ چه فایده ای دارد؟ دادن شماره تلفن واتساپ خود به افرادی که نمی شناسید می تواند آزار دهنده و خطرناک باشد. با این حال ، اکثر وب سایت ها هنگام ثبت نام برای یک حساب کاربری یا سفارش، شماره  ای را درخواست می کنند، مشابه با دادن آدرس های پست الکترونیکی بدون نام ، شما می توانید یک شماره تلفن ناشناس و مجازی را بگیرید تا شماره واقعی خود را مخفی کنید. نمی توانند شماره تلفن واقعی شما را ببیند

خرید شماره مجازی واتساپ

برای تهیه شماره مجازی واتساپ تنها کافی است از یکی از روش های زیر اقدام به خرید اکانت مجازی کنید.

بهترین روش این است که به آیدی تلگرام fh4545@پیام بدهید.

یا در واتساپ به شماره ۰۹۳۷۷۸۷۴۵۰۰ پیام بدهید.

یا به پیج اینستاگرام ما به نشانی  shomare_majazea2020 پیام بدهید.

 

خرید شماره مجازی واتساپ ارزان

خرید شماره مجازی ارزان برای تلگرام و اینستاگرام یا حتی واتساپ امروزه مخاطبان خاص خودش را دارد که شاید شما هم یکی از آن ها باشید از راه های ارتباطی تلگرام واتساپ یا اینستاگرام در ارتباط باشید تا شماره مجازی ارزان تحویلتان بدهیم.

خرید شماره مجازی رایگان / ساخت شماره مجازی رایگان

چه روش های وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید شماره مجازی و رایگان بسازید و از آن استفاده کنید؟ به منظور انجام این عمل شما باید از اپلیکیشن‌ها و سرویس‌های منحصر به فردی استفاده نمایید.

ردیابی شماره مجازی واتساپ

توجه کنید که شماره مجازی به تنهایی قابل ردیابی نیست؛ یعنی هیچ فردی نمی‌تواند شماره مجازی را ردیابی کند. چراکه شماره مجازی عملا وجود خارجی ندارد و یک شماره فیک و کاملا غیرقابل تشخیص و ردیابی است؛ اما توانایی ردیابی دستگاه فعال با اکانت شبکه‌های اجتماعی وجود دارد و ردیابی موقعیت مکانی تمامی دستگاه‌ها امکان‌پذیر است. یعنی وقتی شما با شماره مجازی یک اکانت در تلگرام باز می‌کنید، به هیچ وجه نمی‌توان شماره مجازی شما را ردیابی کرد؛ اما می‌توان مشخصات دقیق دستگاه متصل به اکانت تلگرام را یافت و با استفاده از آن، موقعیت مکانی فرد را مشخص کرد.

پیشنهاد ما به شما برای غیرقابل ردیابی کردن شماره مجازی، استفاده از فیلترشکن در حین فعالیت در شبکه‌های اجتماعی با شماره مجازی است. فیلترشکن به طور کلی، آی‌پی گوشی موبایل شما را تغییر داده و سیگنال‌های آن را دچار اختلال می‌کند. به عبارتی دیگر، هیچ فردی نمی‌تواند شماره مجازی شما را ردیابی کند و به یک کاربر روح در فضای اینترنتی تبدیل می‌شوید.

ربات شماره مجازی واتساپ

با ربات شماره مجازی واتساپ درعرض1دقیقه شماره بگیریدکاملا اتوماتیک بعدتهیه شماره توسط‌ ربات بلافاصله شماره و کد دریافت میکنید۰

کانال شماره مجازی واتساپ

در کانال شماره مجازی ما کامل نحوه خرید اکانت مجاری واتساپ و نحوه استفاده از آن را آموزش داده ایم همچنین در کانال تلگرامی میتوانید رضایت مشتریان عزیزمان را ببینید.

جهت خرید شماره مجازی واتساپ، فقط و فقط به اکانتای زیر پیام دهید:

تلگرام   fh4545@

اینستاگرام  shomare_majazea2020@

شماره واتساپ  ۰۹۳۷۷۸۷۴۵۰۰

مقالات

خرید شماره مجازی رایگانخرید شماره مجازی واتساپخرید شماره مجازی واتساپ ارزانخرید شماره مجازی واتساپ فوریربات شماره مجازی واتساپردیابی شماره مجازی واتساپشماره مجازی رایگانشماره مجازی واتساپکانال شماره مجازی واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *