تولید و توزیع انواع تخت های بیمار(بیمارستانی و خانگی)فروش انواع تخت های بیمارستانی ،ماساژ،ویلچر09390404867

09100843347

تخت بیمارستانی_تخت‌ بیمار خانگی

وبلاگتخت بیمارستانیتخت بیمارتخت بیمارستانی_تخت‌ بیمار خانگی

تخت بیمار یک شکن
تخت بیمار دو شکن
تخت بیمار سه شکن

WHY US ?_

تخت بیمارستانی یک شکن

تخت خانگی و بیمارستانی مکانیکی AB

فروش تخت بیمار معمولی یک شکن ساده و تخت بیمارستانی لگن خور با قیمت رقابتی

فروش انواع مدلهای تشک طبی معمولی و سوراخدار برای تختهای بیمارستانی و خانگی و انواع تشک مواج سلولی و تخم مرغی

 • دارای حفاظ مفصلی طرح آلمان
 • قسمت زیرکمر با هندل بالا و پایین می شود
 • دارای سرتخت ABS و یا MDF
 • رنگ الکترواستاتیک

ادامه مطالبادامه مطالبWHY US ?_

تخت بیمارستانی دو شکن

مشخصات تخت بیمارستانی خانگی دو شکن مکانیکی

بنا به احتیاج بیمار جهت بستری شدن در منزل یا بیمارستان از تخت مکانیکی استفاده میشود.

این نوع تخت اغلب از جنس فلز آهن درست می شود و به دو دسته کلی با تنظیم ارتفاع و ارتفاع ثابت تقسیم می شوند.

بسته به نیاز درمانی بیمار به یک شکن ، دو شکن و سه شکن تقسیم بندی می شود. جهت حفظ ایمنی بیمار و جلوگیری از سقوط بیمار از نرده های فنری یا تاشو استفاده می شود

روش تغییر وضعیت شکن های تخت توسط میله های چرخشی توسط دست می باشد.

این نوع تخت قابلیت تغییر وضعیت بالاتنه و اندام های تحتانی بیمار را داردادامه مطالبادامه مطالب

WHY US ?_

تخت بیمارستانی سه شکن

تخت سه شکن ۴ موتوره فول برقی صندلی شو

تخت سه شکن ۴ موتوره فول برقی صندلی شو برای افراد ناتوان در حرکت دادن پا، گردن و کمر طراحی شده است. همچنین این تخت با حرکت شکن ها به صورت صندلی تغییر شکل پیدا میکند که با ریموت جهت بالا وپایین شدن شکن ها برای بیمارانی که بدون کمک از شخص دیگر نیاز به این قابلیت دارند ، کاملا مناسب می باشد.

 • رنگ الکترواستاتیک
 • قابلیت تنظیم ارتفاع کل تخت از ۳۵ سانت تا ۸۰ سانت
 • قابلیت حالت تریم (الاکلنگی) توسط ریموت
 • قابلیت حالت صندلی جهت نشستن بیمار

آخرین نوشته ها

اشتراک در خبرنامه

آخرین مطالب را که چند بار در ماه ارسال شده را در ایمیل خود دریافت کنید.

گروه مهندسی پزشکی اکبری تولید کننده تخت های بیمارستانی ، انواع تختهای الکترونیکی و تجهیزات پزشکی بوده و با داشتن بیش از 30 سال سابقه تولید در عرصه تجهیزات بیمارستانی و هتلینگ کشور یکی از صاحب نامان به شمار می رود.

آخرین نوشته ها

فروشگاه تخت ماساژ

خرید و فروش انواع ویلچر

تخت بیمارستانی_تخت‌ بیمار خانگی

اطلاعات تماس

تخت دامپزشکی

تومان   تخت های بیمارستانی از چه ساخته شده اند؟تخت های بیمارستانی معمولاً از ترکیب فلز و پلاستیک ساخته می شوند. آنها به طور کلی به اندازه یک تختخواب تک نفره با کمی طول بیشتر هستند و دارای چرخ هایی هستند تا امکان حرکت را داشته باشند. سه نوع اصلی از تخت های بیمارستانی وجود دارد:

 •  تخت های مراقبت درمانی
 • تخت های مراقبت طولانی مدت
 • تخت های های روانپزشکی

تخت بیمارستان چگونه کار می کند؟تخت های بیمارستانی کاملا الکتریک: یک تخت الکتریکی به یک پریز برق متصل است و با یک ریموت، کنترل می شود که معمولاً به کنار تخت متصل می شود.علاوه بر کنترل روی پا و سر ، با فشار دادن یک دکمه می توان به راحتی ارتفاع یک تخت کامل برقی را تغییر داد. چرا تخت بیمارستان بسیار راحت است؟تخت های بیمارستانی بسیار راحت هستند زیرا توسط مواد مصنوعی خالص پوشانده شده اند، به طور عالی کاور شده اند و به خوبی از گردن و ستون فقرات پشتیبانی و مراقبت می کنند. همچنین خود بیمار می توانند با ریموت، ارتفاع تخت را کنترل کند.تخت بیمارستان دارای چه ابعدای است؟ابعاد معمول تخت بیمارستان، به صورت استاندارد در ایالات متحده آمریکا تقریباً 80 اینچ طول و 36 اینچ عرض دارد. از نظر متریک، طول تخت های بیمارستانی تقریباً 2.02 متر طول و 0.9144 متر عرض دارد. 
آیا می توانم تشک معمولی روی تخت بیمارستانی بگذارم؟

تشک Innerpring رایج ترین تشک تختخواب بیمارستانی است. این یک تشک معمولی است که دارای از ویژگی های ویژه برای بیمارانی است که  مشکل خاصی ندارند و نیازی به گذراندن دوره طولانی در رختخواب ندارند.. تشک های Innerspring  مانند انواع تشک هایی است که افراد معمولاً در اتاق خواب خود استفاده می کنند.تخت بیمارستانی با تخت قابل تنظیم چه تفاوتی دارد ؟تخت های بیمارستانی می توانند قسمت های پا و سر قاب را همزمان با هم،  پایین و بالا ببرند. ولی تخت های قابل تنظیم، قسمت بالا و پایین تخت را به طور مستقل می دهد. می توان نواحی سر یا پا را بالا برد، یا می توان سر و پا را با هم بالا برد و و یا تخت را در شیب کامل یا در ارتفاعات جزئی  قرار دهد.آیا تخت تک نفره هم اندازه تخت بیمارستان است؟تخت تک نفره، از تخت بیمارستانی با اندازه ی بزرگ، باریکتر است. عرض تخت های بیمارستانی در اندازه کامل 53 تا 54 اینچ و عرض تخت های یک نفره 38 اینچ است. علاوه بر این، یک تشک تختخواب بیمارستانی 36 اینچ عرض و 80 اینچ طول خواهد داشت. برای قرار دادن تشک تخت بیمارستانی، باید از یک لایه محافظ دولایه ی سایز XL  استفاده کنید. آیا می توان از تشک تک نفره ی معمولی روی تخت بیمارستان استفاده کرد؟شما می توانید یک تشک تخت تک نفره، یک Queen Size ، یک King Size ، یک تشک ضدا آب یا یک تشک سوزنی برای خوابیدن در بیمارستان بیاورید. تا زمانی که پزشک شما و کادر درمان  توافق کنند که شما می توانید. چگونه می توان کناره های تخت بیمارستان را پایین آورد ؟برای پایین آوردن ریل تخت، ریل را با یک دست کمی بالا آورده و همزمان قسمت “D” را به سمت بیرون بکشید و ریل را رها کنید. برای بالا بردن ریل، ریل را بلند کنید تا قسمت “D” زیر ریل، پایین بیفتد. در مواردی ممکن است لازم باشد ابتدا “D” را از مسیر پایین ریل خارج کنید. چگونه می توانماز بیمه برایپرداخت هزینه تخت بیمارستان استفاده کنم؟در ایالت متحده بیمهاجاره تخت بیمارستان یا خرید برای استفاده در منزل را شامل می شود اگر:

 • اگر برای بیمه درمانی الحاقیه را تکمیل کرده باشید.
 • تختخواب از نظر پزشکی ضروری و توسط شخص پزشک تجویز شود.
 • تختخواب توسط یک تامین کننده ی تجهیزات پزشکی تأیید شده توسط بیمه گرفته شود.

آیا تخت بیمارستان از درب ورودی منزل رد  می شود ؟تخت های بیمارستانی این قابلیت را دارند که تکه تکه شده و سپس دوباره کنار هم قرار می گیرند. در این صورت برای عبور قطعات از درب، نباید مشکلی مشکلی وجود داشته باشد. وزن تخت بیمارستان چقدر است؟

وزنوزن قابل تحملارتفاع تخت
176.5 lbs350 lbs15 to 23 inches

از چه نوع ملحفه ای باید برای تخت بیمارستانی استفاده کرد ؟بیشتر ورق های بیمارستانی از پنبه، یا ترکیبی از پلی استر و پنبه (پلی کتون) ساخته شده اند. مخلوط پنبه و کتان به اندازه کافی بادوام است و میتوان آن را با  دمای بالا، ده ها بار شسته و خشک کرد. این مدل تشک بسیار نرم و راحت است.  آیا می توانید از تشک “مموری فوم” روی تخت بیمارستانی استفاده کرد ؟تشک های مموری فوم برای تخت بیمارستانی بسیار مناسب هستند ولی در صورتی میتوانید استفاده کنید که توسط پزشک برای بیمار تجویز شده باشد. 

 • تشک مموری فوم کیفیت بالایی داشته باشد.
 • اندازه تشک برای تخت های بیمارستان مناسب باشد
 • پتانسیل تسکین درد کمر بیمار را داشته باشد

تخت بیمارستانی این نوع تخت ویژه‌ی بیماران بستری‌شده در بیمارستان یا دیگر کسانی که به مراقبت‌های پزشکی نیاز دارند، طراحی شده‌است. دارای ویژگی‌های خاصی هستند که سبب می‌شوند بیمار در شرایط درمانی مناسب باشد و احساس راحتی کند.برای بررسی ایمنی و استاندارد و همچنین بستر تخت  باید توانایی بیمار برای نشستن روی تخت ، حرکت در اطراف تخت و خروج از تخت را بررسی کرد. تخت‌های بیمارستانی باید بسته به شرایط بیمار قابلیت  تنظیم  را دارا باشند. نکاتی که در انتخاب  تخت‌ها باید به آن‌ها توجه داشت، محافظ های جانبی، ارتفاع تخت از سح زمین ، توانایی بلند کردن پاها بر روی تشک و توانایی چرخش، خروج و رفتن به صندلی میباشد.یکی از دلایل توجه به انتخاب نوع تخت و تنظیمات تخت، آن است که 18 درصد  تا  35 درصد بیماران (بسته به مدت زمانی که در بیمارستان بستری هستند) از تخت ها رضایت کامل نداشته اند یا به عللی دچار آسیب دیدگی شده اند؛ لذا باید در انتخاب نوع تخت و تنظیمات تخت متناسب با شرایط بیمار توجه کرد.تخت‌های بیمارستانی انواع مختلفی دارند. ممکن است شما در بیمارستان‌ها فقط مدل‌‌های خاصی ار تخت‌ها را مشاهده کرده باشید، اما باید بگوییم تخت‌های بیمارستانی انواع مختلفی دارند که مطابق با شرایط مختلف و شرایط بیمار متنوع هستند و هرکدام برای اهداف متفاوتی در درمان هستند.

انواع تخت‌های بیمارستانیتخت‌های بیمارستانی به دسته های مختلفی تقسیم میشوند: تخت های جراحی ( اتاق عمل ) – تخت آی سی یو – تخت برقی بستری – تخت‌های زنان و زایمان – تخت پوست و زیبایی – تخت فیزیوتراپی و کاردرمانی – تخت اطفال و …که در ذیل به صورت مختصر توضصیحات ارائه میگردد1.      تخت مکانیکیاین مدل تخت، اولین و نوع تخت‌های بیمارستانی میباشد که در قرن بیستم اختراع شد؛ و قابل استفاده در بیمارستانها و دیگر مراکز است. از این نوع تخت‌ها غالباَ در خانه های سالمندان و منازل و…. استفاده میشود چراکه به لحاظ اقتصادی به صرفه هستند و همچنین نیاز به برق هم ندارند. تنظیمات تخت هم بصورت دستی میباشد.2.     تخت الکتریکیelectric bed  تخت‌های الکتریکی در دسته‌ی تخت‌های بیمارستانی مدرن قرار میگرد. این تخت‌ها بیشتر در بیمارستان‌های دیده میشوند.تنظیمات ارتفاع تخت به کمک ریموت انجام میشود. خود بیمار هم میتواند موقعیت تخت خود را به راحتی و بدون کمک پرستاران تنظیم کند.3.     برانکاردstretchers   یکی از تجهیزات پزشکی است که برای حمل کوتاه ‌مدت بیمارانی که نیاز به مراقبت‌های پزشکی دارند استفاده می‌شود. برانکارد عمدتاً در شرایط حاد مراقبت خارج از بیمارستان توسط اورژانس بیمارستان، ارتش و امدادگران عملیات امداد و نجات، استفاده می‌شود. برانکارد را می‌توان با یک پایه‌ی تنظیم ارتفاع شامل چرخ‌ها، ریل‌ها یا غلتک‌گاه‌ها مجهز کرد تا راحت‌تر حرکت کند. برانکاردهای ساده چنین پایه‌ای ندارند و لازم است توسط یک یا چند نفر حمل شوند. با وجود این تفاوت‌ها، کاربرد اساسی همهٔ آن‌ها یکسان است. 4.     تخت بیمارستانی با ارتفاع کم:این تخت‌ها با ارتفاعی کم از سطح زمین به طور خاصی طراحی شده‌است که از خطرات و صدمات ناشی از سقوط بیماران از تخت جلوگیری کند.ارتفاع این تخت‌های از 30 سانتی‌متر تا 60سانتی‌متر از زمین تنظیم می شود. این نوع تخت بیشتر برای مصارف خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. 5.     تخت بیمارستانی مخصوص بیمارانی با مشکلات پوستی   low air loss bed این مدل تخت جوری طراحی شده‌است که ارتفاعش از سطح زمین کم باشد که صدمات ناشی از سقوط بیماران را به حداقل برساند و همچنین جوری طراحی شده که دارای بالشتک‌های ویژه‌ای است که هوا را به داخل کیسه‌های داخل تشک وارد میکند. چراکه این تخت‌ها برای بیمارانی که دچار سوانح سوختگی شده‌اند یا عمل پیوند پوست داشته‌اند طراحی شده‌است که آنها را خنک و خشک نگه دارد.6.     تخت های آی سی یو یا تخت سی سی یواین مدل تخت برای بیماران  که که به هیچ عنوان حرکت ندارند طراحی شده‌است.به این گونه که طراحی تخت به نحوی است که کاملا برقی و اتوماتیک است تا نیازهای بستری بیمار را تامین کند.7.     Clinitron Bedsاین مدل تخت هم برای بیماران پوستی و کسانی که پیوند پوستی داشته‌اند و به زخم‌های آنها نباید فشار زیاده وارد شود طراحی شده به اینگونه که سطح بستر تخت با موادی خاص تهیه  شده‌است که فشار کمی به بدن بیمار وارد شود. و هوای خشک و گرم را از طریق این ماده عبور میدهد تا درجه حرارت بدن بیمار و تخت را کنترل کند.8.     تخت اطفال :این تخت بطور خاص برای کودکان بیمار طراحی شده‌است. این تخت‌ها ویژگی‌های خاصی برای راحتی و رفاه بیمار و برای راحتی کارکنان بیمارستان دارند.همچنین تخت‌های بیمارستانی به دو دسته تقسیم میشوند1.     تخت‌های بیمارستانی با تنظیمات دستی2.     تخت‌های بیمارستانی با تنظیمات برقی·        اگر قصد انتخاب تخت بیمارستانی دارید باید به نکاتی توجه داشته باشید:علاوه براولویت‌های خود شما برای خرید تخت، بدیهی میباشد به نکات زیر توجهی داشته باشید.1.     انتخاب نوع تخت.شما باید با توجه به شرایط بیمار تخت را انتخاب کنید.2.     قابلیت تنظیم ارتفاع تخت.قابلیت تنظیم ارتفاع تخت بیمار با توجه به احتمال سقوط فرد برای جلوگیری از صدمه دیدن بیمار.3.     انتخاب تخت با توجه به مکان استفاده‌‌ی آن.اینکه برای مطب و یا کلینیک میخواهید یا برای منزل.4.     اهمیت مقدار وزنی که باید تحمل کند.5.     جنس تخت.6.     مقدار هزینه‌ای که برای خرید در نظر گرفته‌اید.7.     انتخاب نوع تشک تخت.8.     اهمیت طول عمر تخت.بدیهی است که بیمار باید بر روی تخت احساس راحتی بکند و دچار آسیب و صدمه‌ای هم نشود.·        تضمین کالاهنگام خرید تخت شما باید ابندا به سالم بودن تخت اطمینان پیدا کنید و سپس از خدمات پس از فروش کالا و همچنین گارانتی تخت مطمئن بشوید.همچنین باید توجه داشته باشید اگر قصد خرید تخت را بصورت حضوری دارید از شرکت‌های پزشکی محصولاتتان را خریداری کنید که قابل اطمینان هستند و دارای مجوز هستند؛ و اگر قصد خرید اینترنتی دارید از سایت‌هایی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند ،محصولاتتان را خریداری کنید.پاوان طب یک فروشگاه جهت فراهم آوردن انواع تجهیزات و تخت‌های پزشکی مطابق با سفارش شما میباشد. به همین منظور شما با خدمات شرکت پاوان طب میتوانید به راحتی از قیمت‌ محصولات و همچنین جدیدترین محصولات موجود در بازار باخبر شوید.در صورت راهنمایی‌ها و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید

دسته‌بندی نشده

تخت بیمارستانی اکبریتخت بیمارستانی بهیارتشک بیمارستانیقیمت تخت بیمارستانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *