بهینه سازی سایت

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” av_uid=’av-jxg1ewlc’ admin_preview_bg=”]

 

هدف رتبه های اول گوگل می باشد، اما آیا رسیدن به صفحه اول گوگل با هر روشی ارزش دارد؟ متاسفانه بیشتر روش هایی که وب سایت شما را در کمترین زمان به اولین رتبه های گوگل می رساند، روش هایی غیر اصولی بوده که در آینده موجب به وجود آمدن مشکلات فراوانی برای کسب و کار شما می شوند. مشکلاتی همچون دریافت پنالتی از گوگل و حتی حذف شدن URL وب سایت شما از گوگل. ما با پیروی از قوانین گوگل و اصول سئو، وب سایت شما را با استفاده از متد های استاندارد برای موتور های جستجو بهینه سازی می کنیم.

سئو فنی وب سایت

از ابتدای طراحی وب سایت، تمرکز ما بر برنامه نویسی بهینه و استاندارد برای ساخت وب سایتی بهینه سازی شده و خوانا خواهد بود. تجزیه و تحلیل رقابت و کلمات کلیدی ما از ابزارهای گوناگون برای تجزیه و تحلیل رقبای شما و درک بهتر نقاط قوت کسب و کار شما استفاده می کنیم. همچنین کلمات کلیدی محبوب را بررسی خواهیم کرد تا آنچه مخاطبان شما بیشتر جستجو می کنند را پیدا کنیم. تولید محتوا وب سایت و شبکه های اجتماعی ما محتوای منحصر به فردی را تولید می کنیم که در ضمن جذب مخاطبان جدید، آنها را به مشارکت بیشتر با کسب و کار شما تشویق می کند. از پست های مداوم در شبکه های اجتماعی گرفته تا پست های وبلاگ، ما طبق برنامه ای مشخص پیش میرویم تا کمپین سئو و بازاریابی محتوا وب سایت شما حداکثر بازدهی را داشته باشد. بررسی و گزارش عملکرد بررسی مسیر فعالیت کاربران به ما کمک میکند تا بفهمیم کاربر شما در کدام صفحه بیشترین زمان را صرف کرده و از کدام صفحه خروج کرده است. این به ما کمک می کند نقاط قدرت محتوا شما را یافته و روی آن بیشتر تمرکز کنیم. ضمنا شما را با گزارش های کامل، از عملکرد کمپین تبلیغاتی آگاه می کنیم.

دوست دارید دیده شوید؟

[/av_textblock]